Honda Civic EC8 '91

Honda Civic EC8 '91

BHT Ovisnik
Jbg zao mi je, bio sam 2x u istoj situaciji. Prvi put sam na volvu polomio mostove lafete i felge, vise zvizno nego ti i predlazem ti da je pravis. Prvo da je ovako prodas tesko ces nac nekog,a drugo ako i htjedne netko neces dobiti nista, popusit ces. Radije negdje na otpad il ove sto daju komplet u dijelovima kupi i prepakuj. Sigurno te nece puno kostati, a ako je mislio prodavati mnogo ces vise dobiti... Za pocetak samo da je u voznom stanju,a lim se kasnije lako ispravi. Sretno i ne odustaj ;)
 
Član
Nisam odustao, pravit će se. Doduše malo sporijim tempom radi finansijske situacije, ali napravit će se. Zadnji trap je najkritičniji, tom stranom sam prvo udario i on mora ići kompletan novi, ne isplati se ništa krpit'. Naprijed samo spona pukla. To je da ga stavim u vozno stanje, a lim se lako ispravi poslije, ima limara. Hvala vam na podršci, znači. ;)
 
Član
Poteskoca svugdje ima,ali zadnje da na pameti treba biti da se odustane,moze se to popraviti samo treba volja a sa voljom dolaze i novci...Drug put u pamet i polako sa popravkom,nema odustajanja :D
 
Top