Honda Civic EC8 '91

Honda Civic EC8 '91

Član
Evo kako je i planirano, umjesto švabe stigo Japanac. :D
Dakle, Honda Civic EC8 '91, D13B2 motor sa 55kW. Urađena limarija detaljno, motor u odličnom stanju. Unutrašnjost nije baš bajna, al' šta bi ja radio da jeste?! :D Sjedišta loša, presvlake neke katastrofa, nema konzolu oko mjenjača, i još neke sitnice, ništa strašno, autom sam zadovoljan. Odlično se ponaša na cesti, fino ide, nemam ama bas nikakvu zamjerku. Generalno, u odličnom stanju! Imam promijeniti lijevi kinetički, i disk pločice, i naravno servis ulja i filtera.

Nemam slika, evo slike s pika, a nove sutra kad poslikam :D

11ca0b8655941afe87477c990cedbd42.jpg


c07eebb9577b9b684161000abbbeb8ae.jpg


80078d64f7699910eae5b8261a0cfff5.jpg


f2af80c3743d1359927cf11ae6fa221d.jpg


Planova naravno ima, al' finansije diktiraju tempo. Otprilike, neke opruge da ga malo prizemljimo, polirati falc felgi i srce ofarbati, vjerojatno u bijelu ce ici, i bice jos nekih sitnica, tipa neki lip naprijed i tako.. Ništa pretjerano, držat' ću se što više originalnog izgleda. Unutra naći sjedišta, od CRX-a vjerojatno, pa sve presvlačiti, naći konzolu, sat sa obrtomjerom.. ma svašta nešto imam u glavi, polako. :D
 
Legend
neka bude sa srecom , dobro i ocuvano izgleda , super
samo lagano , sretno u radovima i neka se radi kako treba ;)
 
Član
Cestitke,u dobrom je stanju i znam da je u par navrata bil ana piku, mozda si za te pare trebao ipak onu jacu verziju od 66kw 1.4 ili 1.5 uzeti,potrosnja ista i a ide malo bolje.
 
Samo fotoslikiši da mi možemo pratiti Džapaniz kars on dis forum :D
Viđao sam je prije , i izgledala je preko slika dobra limarija .. Ti si sad to potvrdio.. :)
Super , neka je sa srećom ! :D
 
Član
Kolega Japanac nek je sa vtecom ;) ako bog da :)
samo ne odskaci od JDM-a i clean look-a
 
Član
@vladica 85 Hvala, gledo sam i jednu 1.4, al' me je ovoj privuklo to što joj je limarija odlična. ;)
@JoksaTurbo slikat ćemo, slikat. :D
@memi kolega japanac hvala puno. Nipošto nema nekog odskakanja od JDM-a. Biće što više fabrički, samo u pod i neke sitnice.. Prvo ću se bazirati na unutrašnjost, jer je katastrofa. :D
:turbo:
 
Član
U planu je spuštanje, poliranje falca i držat' se što više fabričkog izgleda. Bez nekih điđa-miđa. :D I imam u unutrašnjosti posla, u planu su sjedišta nova, sat s obrtomjerom i neka muzika. :)
 
Top