Honda Civic EC8 '91

Honda Civic EC8 '91

Član
Nek ti je sa srećom i puno predjenih kilometara pratiću je svakako...

Ja imam dijelove od D16Z2 motora (klipnjače, klipovi i glavu komplet) tako da ti to ne paše, ali ako kojim slučajem nabaviš 1.6 da znaš da imam... :)

Sad, ova lajsna ti je tamna, ja imam tamne štopke to bi ti leglo ufff :D mića ti je već nabacio sat, da znaš da imam i ja jedan, imam i razvodnu kutiju sa osiguračima... Možda još nekih stvari moram do garaže viditi...

Još jednom, neka te služi i čuvaj to..
 
Član
ma lahko cu za felge, šta god da uradim ako ne bude valjalo lako je prefarbat' ponovo. Memi baci na pp pošto su opruge :D
a Bendzi hvala ti puno drug, naravno da ću je čuvati. Što se tiče dijelova za 1.6, ako ikad naleti, imacu te na umu. Iako je za sad nije opcija swap motora. A imaš pp vezano za "još nekih stvari" ;)
 
Član
Evo, full white :D

f20b56c74a3a7211f9d82734d507e45f.jpg


c1000cf6de3b7d0f2fcaa514b98fae31.jpg


Ne znam, meni se dopada :)) Sljedeće je na redu malo prizemljiti :D
 
Član
Radit ce se izduv uskoro kompletan, neki protocniji lonac, mozda veci fi.. vidjecemo. Uglavnom ovaj trenutni mora da ide, na sto mjesta varen, ubacivani komadi, šupalj. :)
 
Član
Slabo rođo, samo se vozi.. Cekam malo da se popravim na finansijskom planu pa da se radi nešto ozbiljnije, a prikupljam ovu siću neku, idem ovih dana po konzolu srednju, naš'o sam i neka sjedišta od hyundaija elantre za sitne pare, pa cemo ih probat' utjerat nekako :D Moram nešto s farovima izvest pod hitno, slabo svjetle skroz, kad nema rasvjete na putu borba, duga i nekako, al' kratka su do zla boga loša. Ne znam još ni sam šta ću. Gledo sam malo, sjenila izgorila. Pa sam jedan far otvorio i obložio sjenilo alu folijom, ima poboljšanja ali minornog. Vidjeću još, ima li neko neki prijedlog?
 
Član
nove farove uzmi i rijesi problem, nije ti to mnogo, a sto se tice sjedista bolje uzmi od crxa, imas ih po piku, kakav hyundai, kakvi bakraci...
 
Član
ma nije mi problem za sjedišta, ova su mi pravo jeftino izletila, ne bi vjerovo.. pa probat, što da ne. A i nisu loša, neuporedivo bolja od mojih sadašnjih, a mlađa 10 godina od crx. I što su to bolja CRX-ova od ovih Elantrinih pa da vrijedi dodat razliku od 70-100KM? Mlađa sjedišta, nisu propala, sve na svom mjestu, sve funkcioniše, ima posla oko upasavanja i kod ovih i kod onih, samo što su mi ova 3 puta jeftinije ispala. I to je presudno. Jer teško je sve to stići i uraditi kad si nezaposlen, lahko je reći kupi nove farove kupi ova ili ona sjedišta, rado bi sve novo kupio i onda sastavljao s merakom, al' jbg, tako je kako je, pružim se koliko mi je krevet dug.
 
Poslednja izmena:

OmO

Član
Ma samo polahko, koliko mozes izdvoji, kupi. Bez zurbe, ima vremena kad ces moci odvajati za auto vise para :)
 
Član
Imam ja farove nove za tebe ;) ako bi se odlucivao da ih uzimas...a sto se tice siceva isto sam za to da uzmes od crx-a bolja su 5 puta....
Imam ti i sjedista orginalna iz ED presvucena u crvenu alkantaru,ako budes htio javi ;)
 
Član
Evo konzola upala :D

nmrzfy5w7kegmrexdq.jpg


I evo još jedna usputna i jedna umjetnička sličica haha :D

k07az0sukqvj3hv5l7a4.jpg


i919wiel24s9wjsfjjdi.jpg


@memi baci na pp cijene farova i tih sjedišta iz ED pa da vidimo jesam li u mogućnosti da napravimo posao. :)
 
Top