Honda Civic EC8 '91

Honda Civic EC8 '91

OmO

Član
Lijepa je, presvlake te treba napolje izbaciti, malo motorni prostor osvjeziti, ocistiti, lip nabacit, mozda nazad da nadjes crvenu blendu bolje bi stojala nego ova crna.. To su sve neke sitnice koje ce ti bas uljepsati auto. Drago mi je sto nas je vise, pogotovu sa 4. generacijom Hondi.. :)
 
Član
Hvala momci. @OmO ići će presvlake vani što prije, srklete me. Vjerojatno sjedišta od CRX-a pa ih presvlačit zajedno sa zadnjom klupom. ;) A tako tih sitnica će se raditi pomalo vazda :D
 
Limarija mi se sviđa drama !
Ali kao što ti rekoše , vadi ta sjedišta što prije :bag:
Superiška auto , kao osnova je baš baš dobar !
 
Član
Radilo se neke siće, promijenio onaj kinetički odma na početku, manzetne, ulje, filtere i sve sto ide uz to. Unutra nekih plastikica polijepio, nabavio, skino presvlake one ružne, dolaze CRX sjedišta ubrzo umjesto ovih mojih mrljavih. :D I dolazi mi sat s obrtomjerom, od člana memi. Ovim putem da mu se i zahvalim. Ostale mi pakne i disk plocice za uzet, i onda idemo na šminkanje :D A da, i bali mi bogdu ulje na semeringu radilice, pa ću to gledat uskoro kad budem zupčasti mijenjao, pa da i te semeringe i dihtunge pomijenjam. I usput evo koja slika:

5749fdd7b300053bd6bdcf1fe4a52f97.jpg

malo se smrzavali na bjelašnici :D

f716a4c4676c0ee48a28a6b400b81dca.jpg

jedna 'nako malo pozerska :D
 
Član
Hvala :) Ići će dole, samo da "nafatam" kakvih opruga, al JEFTINO hahaha :D Šalim se, ovih dana ću polirati falc felgi i farbati srce u bijelo. Nekako mi bijela najbolje leži.
 
Iiih superiška ... Samo ja ne bi' farbao srce u bijelo nikako :confused:
Legao sat samo tako aa ? :D
Samo tako nastavi , i slikaj nam :D
 

OmO

Član
Lijepo, lijepo. Ni ja ne bih dirao ove zimulje, ostavi ih ovakve kakve su. Nadji neke za ljeta pa njih ofarbaj skroz u bijelo, ovako :)

39bd18bc7ba11965fd9e84c7244e1d04.jpg
 
Član
Leg'o sat momački :D Ma ne znam još za te felge, poliranje falca se radi sigurno, a u koju ce boju srce, odlucit' cemo naknadno :D Ima l' ko neki prijedlog? nisam pametan.
a Omo ganjacu neke 15'' za ljeta, al' necu jos, kad izleti kakvog keša. A ovo poliranje i farbanje, čisto da se nešto radi :D
 
Za poliranje jesam i ja naravno ... Ja mislim da je ova kombinacija nekako najbolja po meni .. Crno srce i polirani falc , na ovu boju ...
1990_honda_civic_2_dr_dx_hatchback-pic-4696206785908244769.jpeg
Z3108743871_7e08e0298b_o.jpg

Na crvenu Hondu , po meni je ovo najbolja kombinacija fegli ... :D
 
Član
RS TURBO hjoj kako zviždi na high rpm :D Samo da je bogdo još koji konjić pod haubom hhahah :D A razmišljao sam i o crnoj, nije loše. Ne bi loša bila neka kao antracit, ovako nešto:

21781653d-1.jpg
 
Top