Hoće da mi oduzmu dozvolu zbog kako kažu službene zabilješke?

Hoće da mi oduzmu dozvolu zbog kako kažu službene zabilješke?

Član
Samo kazne za alkohol su nidje veze.. Kakva novcana kazna ba, uzmi levatu dozivozno vozacku i zavrsi pricu.
Isto tako voznja bez položenog vozackog ispita... Ma lupi ga po usima, nek ostatak zivota bicikl vozi. :D
 
Član
Jel ostaje 10km/h tolerancija preko ogranicenja, jest da je hvatanje za slamku al daj sta das :D U hrvatskoj je tako, 90 magistrala ides 100 milina :D kod njih kroz sela 70, kod nas jebenih 50
 
Član
Kako gdje, ima i kod nas ogranicenja 50km/h, a i 40km/h, ovisi o dionici i vrsti naselja.
A tolerancija je 10km/h ako si vozio do 100 na sat, a ako si isao preko 100 na sat onda je tolerancija 10%
 
Ma 10 preko možeš slobodno jer po zakonu tek od 11 ide kazna tako da za tih 10 ti ne može ništa pisati
I ima ih u zadnje vrijeme dosta ali bilo ih je više poslije smrti one dvije cure bukvalno po 2 puta navečer su me znali zaustaviti ako idem dužu relaciju :D

I po meni glupost sto su izjednačila kaznu za 30+ na sat i po čovjeka koji ne može na nogama stajat koliko je popio ili ako si bez vozačke ;)
 
Član
Nisi trebao reci "moguce i ne znam" kada te je saobracajac milicajac to upitao,nego si trebao reci da nisi(iako jesi),oni sad mogu ti napakovati,ali pod predpostavkom da nisi bio bezobrazan prema njima,ne bi trebalo da ce ti pisati kaznu,a uz to si i ispao posten,jer si ipak rekao da je moguce da jesi uradio to.......

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Rekli su mi da je neko od njih to evidentirao i ostavio u stanici i kao ko me prvi zaustavi da me obavijesti. Pitao sam policajca jednog, veli da mi vozačka visi o koncu, kao nije to prvi put. Ne znam Bgm, možda ih iritiram. Vozim najnormalnije, svi nekad obiđu na punoj.
 
Član
Nisi trebao reci "moguce i ne znam" kada te je saobracajac milicajac to upitao,nego si trebao reci da nisi(iako jesi),oni sad mogu ti napakovati,ali pod predpostavkom da nisi bio bezobrazan prema njima,ne bi trebalo da ce ti pisati kaznu,a uz to si i ispao posten,jer si ipak rekao da je moguce da jesi uradio to.......

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
Znam da nisam, ali u tom momentu nisam kontao šta je u pitanju. jbg.
 
Član
Licno ispitano vise puta :D . Ogranicenje 40 ja 50 na tempomatu pored radara i patrole , tako 50 idem 60 na tempomatu . Imam tih nekolike mjesta gdje cesto prolazim gdje je takvo ogranicenje i gdje budu sa radarom svaki dan .
 
Top