Hoće da mi oduzmu dozvolu zbog kako kažu službene zabilješke?

Hoće da mi oduzmu dozvolu zbog kako kažu službene zabilješke?

Rekli su mi da je neko od njih to evidentirao i ostavio u stanici i kao ko me prvi zaustavi da me obavijesti. Pitao sam policajca jednog, veli da mi vozačka visi o koncu, kao nije to prvi put. Ne znam Bgm, možda ih iritiram. Vozim najnormalnije, svi nekad obiđu na punoj.
Drugo je ako znaju registracije ali ako te pitao onda ne zna nego možda samo model automobila, a na osnovu njega ne može kaznu izdati
Na 60 ogranicenja meni dosla kazna 66km/h tako da vjerovatno smanjena tolerancija.
Nema šanse bar u federaciji jedino da je u rs-u drugačiji zakon, jer u federaciji ne postoji član po kojem te može kazniti ;)
 
Član
Evo sinoc su me zaustavili i traze mi polisu osiguranja,kazu to je sad obavezno,nemaju sta da mi pisu,pa je sad i to obavezno,nadigli su se ovih dana opasno

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Zoobs je na nivou BiH tako da i u Federaciji i RS ima tolerancija od 10 km/h. 11-20 km/h - 50 KM, 20-30km/h mislim 400 i oduzimanje vozacke dozvole
 
Član
Ta kazna od 400 je za preko 30 a ne od 20-30, ta je 100km. I dalje važi 50% plaćanja, pa tako da ove prve dvije i nisu nešto strašno za platiti ako se desi.
 
Član
Hajmo proteste organizovat, ljudi moji ovo se ne može izdržat. Svaki dan kazna, otkad se zadnja bočna stakla zatamnjena 30% kažnjavaju, evo meni sad napisali. Vele os 2013 nijedno ne smije bit' zatamnjeno.
 
Član
Haha, koji moroni
Ne potpisuj krivicu i na sud. Prvo nek utvrde koliko je zatamnjeno, a onda neka procitaju zadnju izmjenu i dopunu zakona, objavljenu u sluzbenim novinama 22.01.2017

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Član
Pa sam procitaj zakon i znas da je bar nazada dozvoljeno. Proucite malo zakon. Cuj bocna 30% i napisao, po meni si gori ti sto si potpisao.
Trazi odma koji clan, koji stav neka ti pokaze, ako si ispravan odma vanredni tehnicki trazi, nemas se sta omisljati
 
Član
E ljudi, danas pročitao nalog, fino je naglašeno: "Kod navedenog je prilikom kontrole ustanovljeno da ima zatamnjena zadnja bočna stakla folijom." Ovako otprilike. U Visokom su me kaznili.
 
Top