GSI 16V

GSI 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Upravo stigli Biksenoni 4300K, a u toku je prebacivanje akumulatora iz gepeka u motorni prostor, dok sutra idem po sva 4 HR amortizera i sportske opruge, pa na patosiranje :)

Za pocetak menjam samo prednje, a zadnje cu kad ugovorim zamenu i prosirenje rubova jer bez toga nece stati, ima da cese rubove dok stojim u mestu :)


 
Član
Izgleda da sam iskopao kod nekog coveka komplet servo uredjaj za Kadett-a, javice mi danas da li ima sve pa da pazarim i to za vikend, da se lakse okrece volan :)

Sto se tice potrosnje, ukupan prosek od kada sam ugradio sekvent je 10,1 litar plina na 100km i sada zimi potrosi i nesto manje od litar benzina zbog toga sto mu treba vise vremena da se zagreje do automatskog prebacivanja na gas. Cenim da je potrosnja po gradu oko 12l, ali morate uzeti u obzir da je to bas gradska voznja po Beogradskim spicevima i zagusenjima.

Auto ide kao zmaj, a identicno se ponasa na gasu kao i na benzinu, odusevljen sam sekvencijalnim plinom :)
 
Član
Sekvecijalni daj ti nama postavi slike xenona kako to djeluje, vjerujem da 4300 nece smetati vozacima iz kontra smjera, jer si bez sociva...
 
Član
Zato sam i uzeo 4300K, zbog novog zakona koji zabranjuje upotrebu ksenona ako nemas prskalice za farove i nivelaciju farova iz automobila, a za par dana cu da ih ugradim pa kacim slike.
 
Član
Preksinoc sam uzeo komplet H&R amortizera i opruga, a juce ceo servo uredjaj. Uskoro ide i montaza svega.


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top