GSI 16V

GSI 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hmm fin kadas onako std samo jos da su neke felgice na njemu koje bi ga otvorile
al bice
samo nastavi tako
 
Član
Sinoc sam uzeo i komplet nosac pumpe, a na kraju sam uzeo i celu pumpu posto ona koju sam neki dan uzeo ide na PK kais, a ova na klinasti kako meni i treba, a covek mi je maltene poklonio posto nije siguran da li je 100% ispravna, malo je zamascena, a inace servo je na autu radio kada je dovezen. Kako god, nece da se baci :)






Evo cisto poredjenja radi, zadnje H&R opruge koje stavljam sutra i fabricke GSI opruge :)




 
Član
Sinoc uzeo auto od majstora ali mi nije zamenio zadnje opruge i amortizere posto je na jednom amortizeru ostecen navoj, pa cu morati da narezem novi :(
Evo slikao sam jutros auto, da se vidi kako su legle prednje opruge i amortizeri, nije nesto mnogo nizi, recimo 1-2cm sto mi i odgovara, ali je zato tvrdji pet puta :)
Danas sam ostavio auto kod elektricara da sredi komplet instalaciju sa osiguracima, ubaci ksenone i jos neke sitnice tipa pregorele sijalice, grejac zadnjeg stakla, el. retrovizori koji ne rade od prvog dana...




 
Član
jos jednom da kazem extra kadjo,svaka cast,vidi se da ga sredjujes s ukusom,samo naprijed,puno srece;)
 
Član
Danas kao bilmez po ovom vremenu, isao sam da rezem navoje na amortizere i da montiram opruge :), stvarno sam krele :)))
Auto je legao taman koliko sam hteo i za divno cudo ne cese rubove posto je tvrdji 5 puta, mada sam samo ja bio u kolima :)
Juce je sredjena kompet struja, sve sitnice koje su smarale, a ostaje jos da se ubace ksenoni, majstor nije stigao pa ce to naredne sedmice biti zavrseno kao i servo uredjaj.

Evo slika, jedva sam uspeo da ih napravim po ovom kijametu od vremena.



 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top