GSI 16V

GSI 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kupio sam ponovo komplet servo uredjaj (stari sam prodao posto sam mislio da prodam i auto ali sam odustao) i ugradnja je ugovorena za ponedeljak, a u medjuvremenu sam zamenio levu kuglu i kupio novi Temp senzor posto mi je stari riknuo i dve manzetne homo zglobova posto sam primetio da su stare malo popucale. Takodje, kupio sam i "zujalicu" koja signalizira da su farovi upaljeni kad otvorim vrata, posto je nisam imao dva puta mi se do sada desilo da mi se isprazni akumulator :)
Ugovoreno je i prosirenje levog ruba koji je problematican od prvog dana i farbanje kompletnog zadnjeg levog dela, da sredim to vise kako valja. Danas su legli i biksenoni, ali me nesto zeza levo dugo svetlo, nece da se upali pa moram da vidim da li je do sijalice ili do neceg drugog :?
Nakon svega sam otisao na pranje motora tako sada sve blista ispod haube :)
 
extra ti je kadilak....ja sam imao astru gsi '95.godište sa tim motorom (mislim 110KW pošto je imala katalizator) i nemam ti šta reći za taj motor kada sve znaš...;)
moja je prešla 450000KM...ja sam samo jednom predihtovao motor i to je sve što se tiče motra....najbolji motor 2.0ccm 90-tih godina...niko nije mogao napraviti bolji...a ti stari uživaj u svom kadilaku....fino ti to sredjueš...pozzz
 
Član
Evo malo i slicica posle sredjivanja ruba i nakon danasnjeg pranja, sutra se ide na more GSI-jem pa sam ga malo plakn'o :)


 
Član
Gledo slike od crvenog pa maksuz dodjo da vidim i ovog, dobar kadet :cool:

Mogla bi ona varijanta sto scaner kaze motot iz crvenog ubacit u ovaj, puno bolje i ocuvanije ovaj izgleda :icon_smile:;)


Steta je ovogprodat :icon_confused:
 
Legend
adi187 je napisao(la):
Gledo slike od crvenog pa maksuz dodjo da vidim i ovog, dobar kadet :cool:

Mogla bi ona varijanta sto scaner kaze motot iz crvenog ubacit u ovaj, puno bolje i ocuvanije ovaj izgleda :icon_smile:;)


Steta je ovogprodat :icon_confused:

ja sam predlozio a da prebaci motor iz crvenog u ovaj ;) ovaj je u dosta boljem stanju ;)
 
Član
Steta je ovog prodat, ali kad si ovog ovako sredio vjerujem da ce crveni biti jos bolji.....svaka cast samo tako nastavi
 
Član
GSI je prodat jutros jednom decku iz Zarkova, po svoj prilici bice nastavljeno pazenje i mazenje posto je i on zaljubljenik u automobile, sto mi je veoma drago, steta za ovakav auto da padne nekom u ruke i da ga odrzava kao prethodni vlasnik mog Pontiac-a :)

Mozete da zakljucate temu.

Pozdrav!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top