GORIVO OD 19.05. OPET SKUPLJE

GORIVO OD 19.05. OPET SKUPLJE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bjezi, sramota ovo, natocis 20 marki jedva se kilavo kazaljka digne iznad crvenog...taman cura sjedne a ono piiiiiiiip, pali se rezerva...ipsadnem uvijek koda sam ciganin, nema za goriva a tamo prosipa folove golove sa stopama i stylingom hahahaaha :D
 
Član
djulba je napisao(la):
LaVbreLaV je napisao(la):
Kod nas plin 1.00 km, mada cujem da ce ovih dana na 0.95 a do ljetnih vrucina josh jeftinije :) Sreca pa 10 km benzina sipam svaka tri meseca, plin ludnica :)


gdje to kod vas???koje mjesto,i ja sam nešto načuo da če preko ljeta ići ispod 1km!!!

Bijeljina :)
ma mora ici ispod 1km definitivno ;) cak mislim da je sad 0.98 :) Proverim pa javim
 
Član
hmm...

pa kod vas je dizel skuplji ...

kod nas su cene otprilike ovakve, posle poskupljenja od pre neki dan
izvor cena je NIS

GORIVO                        Din.         EUR
PREMIUM (95 oct) 101,40       1,23
BEZOLOVNI                   101,40       1,23
DIZEL D-2                      86,90       1,05
EKO 3 DIZEL                   90,50       1,09
EVRO DIZEL                    94,90       1,15
 
aa jebote pa nisam ni znao da su toliko cijene skocile..nevjerovatno stvarno, ne mogu da vjerujem! Jbt pa ovdje benzin $ 1.40 i opet se svi zale svaki dan, plus je standard 10 puta veci.. 2 i 40 KM stvarno nidje veze
 
Član
Ma jebote ovo je ludnica, nisam ni znao da ce biti poskupljenje, odem jutros na IN-U dam djelatniku 40km, i toci,toci..Kad bum brzo se nes zaustavi onaj pistolj, jbte pogledam u brojcanik kad 16litri i kusur! Phhh jebote jos mal za 50km necu moc do rajvosa otic!
 
Član
Pa eto, da vidis kako smo se i mi nekad bezbrizno vozali....sad se samo sekiramo kad dodjemo an pumpu hehe :D
 
Član
Mogu mislit kakva su vam to vremena bila, a sad kontate cim ga pritisnete, kako cete sljedeci put skupiti da ga naspete...nema...teška vremena, a standardi nikakvi...nažalost...
 
Član
Plin,Plin i Plin izgleda da nam nema druge! Mada znam da je politika jeben sport, tako da kada vecina pređe na plin i on ce otici na 2km!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top