GORIVO OD 19.05. OPET SKUPLJE

GORIVO OD 19.05. OPET SKUPLJE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jooj brate, izgleda da ovog ljeta necu klimu paliti zbog manje potrosnje.... haha...otvori prozor i dahci ko cuko, mozda uzicam 5km vise da mogu preci hahaha :D
 
Član
Kod nas plin 1.00 km, mada cujem da ce ovih dana na 0.95 a do ljetnih vrucina josh jeftinije :) Sreca pa 10 km benzina sipam svaka tri meseca, plin ludnica :)
 

edo

Član
LaVbreLaV je napisao(la):
Kod nas plin 1.00 km, mada cujem  da ce ovih dana na 0.95 a do ljetnih vrucina josh jeftinije :) Sreca pa 10 km benzina sipam svaka tri meseca, plin ludnica :)


gdje to kod vas???koje mjesto,i ja sam nešto načuo da če preko ljeta ići ispod 1km!!!
 
Član
i ja sam cuo da bi trebalo da poskupi, pa da onda drasticno opadne, jer je dolar poceo ponovo rasti...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
i ja sam cuo da bi trebalo da poskupi, pa da onda drasticno opadne, jer je dolar poceo ponovo rasti...

dolar skocio ili ne skocio kod nasih ostaje cjena ista . gdje to ima da je disel toliko skuplji od benzina
 
N

nenad

Jesam se veceras nasikiro :) Stao na Ina pumpu i sipam gorivo a pored momak kojeg znam sa golfom na plin, i kad mi je reko kolko para trosi mjesecno, a stalno vozi...cccc, dodje mi da i ja Punta na plin prebacim!
 
Član
Alen_P je napisao(la):
Ma ovo se ide na to, da se cijene naftnih darivata izravnaju sa Evropom.

onda se radujte :icon_mad: ja sam danas sipala za 1.67 Eura. ovo je postalo svugdje vishe nemoguce. i ovdje je dizel u istoj cijeni kao benzin. a prognoza za ovo ljeto do 1.80 eura.

ja mislim kako evropske zemlje dizu cijene, tako "vuku" i druge drzave
 
Član
RCat je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
Ma ovo se ide na to, da se cijene naftnih darivata izravnaju sa Evropom.

onda se radujte :icon_mad: ja sam danas sipala za 1.67 Eura. ovo je postalo svugdje vishe nemoguce. i ovdje je dizel u istoj cijeni kao benzin. a prognoza za ovo ljeto do 1.80 eura.

ja mislim kako evropske zemlje dizu cijene, tako "vuku" i druge drzave

masalah ja kontam nitro da ugradim.....ehehhehee
malo mi trosi....
a benzin nije skup.....
Ima se moze se , nema se gklumi se:)
 

edo

Član
nenad je napisao(la):
Jesam se veceras nasikiro :) Stao na Ina pumpu i sipam gorivo a pored momak kojeg znam sa golfom na plin, i kad mi je reko kolko para trosi mjesecno, a stalno vozi...cccc, dodje mi da i ja Punta na plin prebacim!

kažem vam ja...:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top