GORIVO OD 19.05. OPET SKUPLJE

GORIVO OD 19.05. OPET SKUPLJE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma imam nekih rođaka voze naftu i bave se tim poslom, samo par pumpi u cijeloj BiH su 100% sigurne
 
Član
Gledao sam ja i na nekoj nasoj televiziji prosle sedmice, po njima bi nekad ove sedmice trebale pasti cijene za 5-8 feninga...
 
cuj to,95ica na OMV-u losa,ajoj ja nekad sipam 95 tamo,kad nekad nestane 98ice jer ibiza prima i jedno i drugo gorivo.
 
Član
hebo gorivo više stalno skupi više se sa autom ne isplati ići u grad,što sam pročito nečiji signature kad hoće mercedes zovne taxi tako ću i ja
VOZIM BICIKLO KAD HOĆU MERCEDES ZOVNEM TAXI
 
Dao ce se cijene vratiti na neki razumni nivo, pa se isplati i razmisljat o kupovini nekog auta sebi za dusu, a sa ovim cijenama goriva tesko, sad je najisplativije sebi skuter uzeti i vozikat se hehehe
 

edo

Član
Od ponedjeljka jeftinije gorivo
Na svjetskom tržištu cijena nafte opala je za skoro deset posto i to sa 143 dolara na 132 dolara po barelu...
23.07.2008. 14:05
Međutim, u BiH još uvijek nije došlo do pojeftinjenja goriva.

Iz Sekcije distributera nafte tvrde da će već od ponedjeljka cijene naftnih derivata biti niže.

- Izvjesno je da će doći do pada cijena naftnih derivata u BiH i to već od ponedjeljka. To je realnost. Mi samo pratimo kretanje nafte na svjetskom tržištu i prema tome kreiramo cijene kod nas - kazao je Muhidin Alić, potpredsjednik Sekcije naftaša BiH i dodao da će se u četvrtak raspravljati o novoj cijeni goriva, ali da će pojeftinjenje vjerovatno iznositi od šest do osam feninga, zavisno od vrste derivata.

U BiH trenutna cijena dizela je 2,57 feninga po litri, dok je benzin oko 2,30 feninga.

avaz.ba
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top