GOLF VI R

GOLF VI R

Član
Uzimao je M-ove vjerovatno zbog starta, posto trose previse vremena na uzaludnu vrtnju guma. Al ti si AWD :D
 
Član
dbabic6676 je napisao(la):
Golf je mraaakaaaa ;)

Sudeći po ovom klipu , ovo nije brzina preko 160, nema tu ni jedan auto veće klase šta tražiti, ali da si pretegao 200...uhuuuu, ako je ovo the S8 V10 ...

znam znam da bi me poslije odero preko 160km/h al ja sam zadovoljan da sam dobar u startu nemoze se vzit 200km/h+ po ulicama ima da ti hiljadu put oduzmu vozacku i dzaba riskirat zivot
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Ovo da je S8 V10 tvoje ni dobro mapirao auto od starta ga ne bi vidjelo.

Ne bi se bas slozio, ima tu neke fizike, s8 kolko znam ima oko 500 ks i puni je tezi od golfa koji ima oko 300 ks jel tako? Do 150-160 golf moze parirati, a poslije nema price..
 
Član
EdinZa je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Ovo da je S8 V10 tvoje ni dobro mapirao auto od starta ga ne bi vidjelo.

Ne bi se bas slozio, ima tu neke fizike, s8 kolko znam ima oko 500 ks i puni je tezi od golfa koji ima oko 300 ks jel tako? Do 150-160 golf moze parirati, a poslije nema price..

Bas tako u golfa je motor 2.0TSI a u S8 5.2 V10 mora bit brzo poslije 150km/h a prema statistiki S8 0-100km/h ide za 5.4 sekunde ima vise videa o tome na youtube a golf za 5.5sek , ipak sve se vidi na videu koji je brzi do 100 i 150 koliku sam dostigao brzinu, al najvaznije je meni 0-100 .
 
Član
Mali UPDATE

VW znakovi ofarbani u matt crnu boju

2ivh2a.jpg


2wriwr4.jpg


Koristen je PlastiDip lahko se skida ako nezelis vise crnu boju kao guma bude :)
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=APUwuyBXwbA[/video]
 
Top