GOLF VI R

GOLF VI R

Član
soffa je napisao(la):
ja bi mu neke detalje dodao crvene al ne mora sve biti crveno..moze i zeleno il zuto na crnu sve ide dobro...:cool:

hehe bio sam malo krenuo na crveno sa .:R znakom al nesto nebii da lici na GTI probacu sa naradzastuu boju od retrovizora pa malo masku i tako ,

corradoM je napisao(la):
selmir_tz je napisao(la):
MALI UPDATE SA SLIKAMA!


MOJ i OD DRUGA AUDI A6



Doce i koji videoklip uskoro :D


:icon_eek:

DESETKA!
Imam samo jedno pitanje, vidim zatamnio si prednje farove. Kojom folijom, koji postotak zatamnjenja? Mozes li mi reci, onako licno ti kolika ti je sad vidljivost nocu sa upaljenim svjetlima. Zelim i ja da stavim folije na farove. ;)

Evo ovako Light Black folija

Folia je LightBlack, ( pogledaj link) super se vidii i po noci neprimjetim bas veliku razliku sa i bez folije, skroz sam zadovoljan :D

AnDel je napisao(la):
brutalan je, koja je to guma, profil je perverzan kao i auto komplet :cool:

=D, Gume su 235/35 R19 Dunlop SportMaxx GT ,
 
Član
Samo mu fali zvuk V6 motora , poput R32 ... Onaj zvuk je nesto neprocjenivo , brutalan je ...


Inace jako volim R modele a posebna mi je zelja golf 4 R32 ...
 
Član
badboy je napisao(la):
Samo mu fali zvuk V6 motora , poput R32 ... Onaj zvuk je nesto neprocjenivo , brutalan je ...


Inace jako volim R modele a posebna mi je zelja golf 4 R32 ...
Inace atmosferski motori imaju bolji zvuk nego turbaci pa jos 6 cilindara ali dobar je R ;)


badboy je napisao(la):
Inace jako volim R modele a posebna mi je zelja golf 4 R32 ...

;) I meni,jaki sestak u malom golfu,imali negdje neka zlatna ribica
 
Član
Evo upravo snimljen klip , malo se vozao po autoputu i tako kraj mene proleti BMW 335d i ja ga stignem i malo se ganjali uspio sam malo da snimim iako je bilo rizicno vozit 150+km/h i snimat ... video je ispod :

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9QmlkpOB5HQ&feature=youtu.be[/video]
 
Član
Spreman za zime :):)

25ro2on.jpg
 
Top