Golf R36 Bi-Turbo 640HP 800Nm by HGP Tuning

Golf R36 Bi-Turbo 640HP 800Nm by HGP Tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
duleprof je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
mirzaa3 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
nemamo se sta diviti taj W12 samo moze pravo.... jel malo krenes u stranu sa njim... guzica odjednom... krene naprijed... i ti se nadjes... sa strane :D

Ovaj motor je i u Gallardu...pa mozes misliti..motor iz lamborginija u golfu..hehe

Lamborghini Gallardo ne postoji za sada sa W12 motor, postoje Gallardo Spyder, Gallardo SE (Special Edition), Gallardo Nera, Gallardo Superleggera, Gallardo LP560-4. U svim se nalazi Audijev V10 5.2 litreni motor i quattro pogon, stim da je daleko najimpresivniji LP560 iako je V10 5.2 ima posebnu razvijenu HDZ tehnologiju i savršeni gerbox sa lunch controlom, 560 predstavlja broj konjskih snaga. Najskuplji al tek 2. po performansama je Gallardo Superleggera...

Možda si mislio na Murcialago-a, no u njem nije W12 nego V12L...

Ovaj W12 u golfu su dva uparena motora iz golfa R32 V6 3.2.....

Mali edit: LP 560-4 djeli motor sa Audijem R8 V10, imaju različit ECU & Exaust...
@BaxRS4:smajli12: Bravo majstore

Hvala Dule kralju;)
 
Član
114 000€ hmmmm puno bolje se auto kupi od Golfa pa cak mozes i Ferrari a razlika je izmedju Golfa i Ferrari, samo ime Ferrari vrijedi kao pola ovog Golfa
 
Član
citam ovu temu OD POCETKA i gledam sa ovaj trabunja o v12 u gallardu hihi al et covjek ga poklopi a to da imam 600ks i da cekam prestupnu godinu da se turbo upali....hmmmmmm neka hvala ihhih to je u japancima zanimljivo za imat
 
usporedba:
0-100 0-200 končna cena
Gallardo LP 560...3,7sec...11,8sec...325km/h...170.000eur
HGP R36 Nardo...3,6sec...9,9sec...337km/h...114.000eur

sada u Golfu se mogu vozit 5 ljudi u gepeg možeš stavit sve za piknik

razumjem sve koji kažu Golf je ipak na kraju Golf a sa Gallardu možeš da pokupiš sve blondinke u kafiču...

ali zamislite, da stoji Gallardu kod semafora i dode taj Golf a onda u ubrzanju (impozivna razlika do 200 km/h) i krajna brzina ima Golf veču...ja vam kažem sva deca u školi če pričat kako če si kupit Golfa kad budu cveliki...za mene je to najbolja izbira...susjed sa mercedesom, če pričat kako vam posao ne ide pošto nemate novca za nešto bolje od Golfa a svi koji se poznaju na avte če izgubit oči a onda si na avtobanu želim sresti porša turbo...moje mišljenje
 
Član
dat 114000 eura za auto koje svoje performance ostvaruje samo na ravnoj pisti je ludost.....
 
Član
zoranwagen

Zorane nemoj se mučiti objašnjavati neke stavri, pojedinci nemogu to shvatiti...
Znamo mi što je onaj golf i što je sve u mogućnosti napraviti...
Ove smješne komentare samo ignoriraj....
 
Super Moderator
moze se ovo napravit da izadje malo jeftinije al da imam pare ne bi razmisljo :D

lov2xlr8 je napisao(la):
1MPG trosi:icon_mad:,zar je bitno koliko trosi :)

:lol::lol::lol::lol::lol:
joj umro sam :lol:

ma vec sam reko golf je strava
i ne znam ko je poceo pricu da samo po ravnom dobro ide :icon_question:
ne pratim temu od pocetka a mrsko mi citat... ne znam ni za koje auto se govori da samo na ravnom ide :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top