Golf R36 Bi-Turbo 640HP 800Nm by HGP Tuning

Golf R36 Bi-Turbo 640HP 800Nm by HGP Tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a ja ljudi...

Ovo brate bi uzeo bez razmisljanja...uzeo bi ja i obicnog r32...

Sta je za tebe faya auto..nevalja ti bmw od icmena,tebi izgleda nista nevalja


RESPECT r32
 
fora golf,ima snage nema sta,ali s obzirom da sam ljubitelj japanaca ovaj narodni autek me nije previse impresionirao,samo pomislim na civice od 800+hp,GTR-ove od 1500+hp ...:icon_biggrin:
 
Član
fina masinerija,mada preskupo,bolid je al ne za 114.000€,bar za mene
a mislim da ovo nece bit bas pouzdano,mala zapremina a velika snaga,opterecen je motor,bar ja tako mislim
 
Član
nemamo se sta diviti taj W12 samo moze pravo.... jel malo krenes u stranu sa njim... guzica odjednom... krene naprijed... i ti se nadjes... sa strane :D
 
Član
bulex je napisao(la):
nemamo se sta diviti taj W12 samo moze pravo.... jel malo krenes u stranu sa njim... guzica odjednom... krene naprijed... i ti se nadjes... sa strane :D

Ovaj motor je i u Gallardu...pa mozes misliti..motor iz lamborginija u golfu..hehe
 
Član
mirzaa3 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
nemamo se sta diviti taj W12 samo moze pravo.... jel malo krenes u stranu sa njim... guzica odjednom... krene naprijed... i ti se nadjes... sa strane :D

Ovaj motor je i u Gallardu...pa mozes misliti..motor iz lamborginija u golfu..hehe

pa bas sam gledo na Top Gear-u kad su uzeli da testiraju ovog golfa.... ide kao nevrijeme... pravo jel dodju do krivine... baca ga... izlijece... a i motor mu je pozadi... tako da je nestiblan do bola...
 
Član
Top Gear je testirao tog Golfa W12, imate na youtube clip. Kako bulex napisa, ide samo pravo, na stazi je cini mi se bio sporiji od obicnog Golfa R32, iako ima skoro 3x vise KS...
 
Član
pa smijesno je.... na pravcu dere.. kad dodje do krivini... onaj sto ga vozi... vristi..... jedva nekako ga odrzi... iako je 100x izletio... hehehe....
 
zato gti w12 i jeste samo...koncept.

Heh,al je ironicno da vw ne zna napraviti golfa od 650 ks,a jedan od glavnih third party tjunera za njihove motore zna
 
Član
vw se izgleda više usredotočuje na "tuniranje" GTI-a ... (RGTI verzije)

faya.. neznam za ovog al mk4 hgp od 5xxks ide 32xkmh ..za x-eve nisam ziher ne sjećam se točno.. imaš na youtube test najvećih tunera, hgp se predstavio golfom

..i stvarno je previše para za to, duplo manje moš uzet i golfa mk4 i tunirat na 500ks, što nije daleko od ovog..

A taj w12, ak se dobro sjećam onaj iz top geara je reko da su prva i druga brzina limitirane radi sigurnosti vozača (sile) .. ludilo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top