Golf mk4 by Jusin

Golf mk4 by Jusin

Član
Lija je napisao(la):

hahah haha
da nisi mislio:"how yes no" ? :D
sta kazes,extra ti cetvorka?evo vecini ovdje nije,i sta cemo sad?
bar se svi u jednom slazu,majstor zna znanje..:icon_smile:
 
Član
Majstoru svaka cast. Auto mi se u vecini svidja, ali ne i prednji kraj, enterijer mi se uopšte ne sviđa, mercedes poklopci na felnama?!? Kad pomislim koliko je novca dato glava me zaboli, ali ako je vlasnik potpuno zadovoljan i ja sam.
 
Član
svaka cast na projektu trudu i na majstoru..ali prednji gril ama bas nikako ne pase..sve ostalo po meni extra
 
Član
Za odradjen posao 10-ka, prednji dio ne uklapa se nikako, a unutrasnjost hmm, nazad ok, al instrument tabla se mogla i bolje uraditi previse je kicasta za moj ukus =)
 
Član
čuo sam za ovog majstora , čovjek je umjetnik nema šta ali ovaj auto po meni komotno može u temu anti-tuning
 
auto je katastrofa , prednji kraj isto kakav toster, unutrasnjost pogotovo bezze bacene pare, za majstora cista 10-ka, ali sad ko god uzivo da vidi ovo auto reci ce ko je ovo radio Boze sacuvaj kakav je ovo majstor i sl. niko nece pomislit da je vlasnik zelio tako
nek rade sta hoce :D, majstoru ;)
 
rinaldo je napisao(la):
čuo sam za ovog majstora , čovjek je umjetnik nema šta ali ovaj auto po meni komotno može u temu anti-tuning

ovo anti tuning :lol::icon_exclaim::spam:

pogledaj karambolke i pragove kako su poravnati,
felge vrhunske, boja siva isto prelijepa, enterijer i exterijer
majstorski odradjen-mislim na kvalitet radova, e sad glupo je reci anti
tuning zbog nekih detalja koji vam se ne svidjaju, iskreno ni meni se ne
dopada pod 1 braon krov i retrovizori, recimo i prednja hauba i karambolka,
ali to nije razlog da se pljuje po autu, uostalom ovo je stayl auto i kao takvo
bi bilo bolje od 90+% auta sa bht foruma
 
Član
sve je super, ali brate ovaj prednji dio je uzasan....posjeca me na neki bager... interijer isto tako...super rad ali uzasna kombinacija boja, bukvalno sve je u istom materijalu, boji... za mene malo previse...da su samo sjedista, i jos par detalja na vratima bilo bi ok...ali previse brate...
 
Član
dingosp0 je napisao(la):
sve je super, ali brate ovaj prednji dio je uzasan....posjeca me na neki bager... interijer isto tako...super rad ali uzasna kombinacija boja, bukvalno sve je u istom materijalu, boji... za mene malo previse...da su samo sjedista, i jos par detalja na vratima bilo bi ok...ali previse brate...

care bolje ti je da posjetis temu novi clanovi,pametnije ti je;)
 
Top