Golf mk4 by Jusin

Golf mk4 by Jusin

Član
kakve to ima veze sa ovim...
samo sam htjeo dati svoje misljenje...
sve je super osim prednjeg dijela i interijer..
 
Član
dingosp0 je napisao(la):
kakve to ima veze sa ovim...
samo sam htjeo dati svoje misljenje...
sve je super osim prednjeg dijela i interijer..

pa ima,zato sto nisi procitao pravila foruma,vidim dugo si tu,ali izgleda dzaba. Pravila vrijede za sve clanove,tako i za tebe,ovo govorim za tvoje dobro,ukoliko se ne predstavis po pravilima foruma bit ce banovan;);)
 
Član
ArminM je napisao(la):
dingosp0 je napisao(la):
kakve to ima veze sa ovim...
samo sam htjeo dati svoje misljenje...
sve je super osim prednjeg dijela i interijer..

pa ima,zato sto nisi procitao pravila foruma,vidim dugo si tu,ali izgleda dzaba. Pravila vrijede za sve clanove,tako i za tebe,ovo govorim za tvoje dobro,ukoliko se ne predstavis po pravilima foruma bit ce banovan;);)

procito sad :D
pardon... nisam ni vidio temu o pravilima...

hvala ;)
 
Član
dellas je napisao(la):
Majstoru svaka cast. Auto mi se u vecini svidja, ali ne i prednji kraj, enterijer mi se uopšte ne sviđa, mercedes poklopci na felnama?!? Kad pomislim koliko je novca dato glava me zaboli, ali ako je vlasnik potpuno zadovoljan i ja sam.

pa i felge su od mercedesa :)

meni auto nije bas ni toliko ruzno, kakvih ima na forumu :) ako nista barem je profesionalno i kvalitetno uradjeno... iako je ovo previse za moj ukus
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
čuo sam za ovog majstora , čovjek je umjetnik nema šta ali ovaj auto po meni komotno može u temu anti-tuning

ovo anti tuning :lol::icon_exclaim::spam:

pogledaj karambolke i pragove kako su poravnati,
felge vrhunske, boja siva isto prelijepa, enterijer i exterijer
majstorski odradjen-mislim na kvalitet radova, e sad glupo je reci anti
tuning zbog nekih detalja koji vam se ne svidjaju, iskreno ni meni se ne
dopada pod 1 braon krov i retrovizori, recimo i prednja hauba i karambolka,
ali to nije razlog da se pljuje po autu, uostalom ovo je stayl auto i kao takvo
bi bilo bolje od 90+% auta sa bht foruma



iskuliraj malo frendu , šta mene briga za karambolkama i pragovima , ne sumnjam ja u kvalitet radova nego mi je auto ružan , tebi je možda lijep ali to je stvar ukusa , pa ne moraju svi komentari biti pozitivni , dečko je postavio (tuđi) auto da bi mi komentarisali...
 
Član
Moje skromno misljenje, da je auto odradjeno odlicno, znaci ODRADJENO, sto ljudi sto cudi, neki furaju ovo neki ono tako da mislim da se vlasniku svidja jer je 100% pratio tok i pravac radova, po meni malo prednji grill nije u "tom" fazonu al boze moj nebi valjalo ni da su sve cetvorke sa prednjom karambolkom od R32 i da furaju cleen( spusti i zatamni) :lol:

Majstoru SVAKA CAST :cool:
Vlasniku puno srece na meetovima i takmicenjima ;)
 
Član
Ma auto je unikatno ;) Nisam ljubitelj ovog stila tuninga al lijepo je vidjet i nesto drugacije ,svakako ce bit zapazen gdje god se pojaci sa ovim golfom ;)

Malo je pretjerano i sa ovom unutrasnjosti i smedjim detaljima vani al ajd kao sto reko unikatno je bitno je da se vlasniku svidja,svako po svom ukusu i mogucnostima slaze auto a majstor je super ovo odradio :icon_smile:

Vjerujem da i vlasnik kad bi iznova radio promijenio neke stvari :D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Vidimo, zato te i pitamo za informacije: Ime prezime broj telefona i u kojem je gradu :)

evo sad sam nasao posto ga ne poznajem licno
zove se damir iz bihaca a tel je
061/100-715
 
Mozda cu opet dobiti opomenu od admina za podizanje stare teme, ali moram reci da je auto odradjeno na najbolji nacin. Iskreno ni meni se ne svidja prednji kraj ali Boze moj svi imamo razlicite ukuse. A ovi sto pljuju po interijeru, ova koza me podsjeca na bentleya. ako hoces da vidis auto sa ruznim interijerom i da kosta €200.000 ukucaj spyker.
 
Član
Nema razloga za bilo kakve opomene evo nesto novih slika od auta...

Nemam razloga da nekog branim ili slicno, jer vlasnika jedva poznajem, ali golf je u Stuttgartu osvojio drugo mjesto na nekom VW skupu i momak je dobio poziv da doveze golfa u Dortmund na VW autoshow da bude izlozbeni eksponat, a tu su predstavljani novi VW modeli....;) pritom normalno posto je to njemacka, ane BiH, bilo mu je to placeno kao i svi prateci troskovi :icon_smile:

Ja ne bih vjerovatno uradio auto u ovom stilu, pitanje je bil to bio ikako golf 4, tako da postujem svaciji ukus i normalno kvalitet rada i ostalo...

Evo nekoliko novih slika, nazalost nemam slike iz Dortmunda,,,:icon_sad:

golf42.jpg


golf47.jpg


golf43.jpg


golf41.jpg


golf45.jpg


golf44.jpg


golf46.jpg



Ovu sam nasao u slaboj rezoluciji, ali moze proci
golf48.jpg
 
Top