Golf mk4 by Jusin

Golf mk4 by Jusin

LM_Hit je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Ma auto je na svoj nacin unikat ;) i posto je to zelja bila od vlasnika auta ne moze mu se progovorit kad je auto stvarno dobro odradjen zahvaljujuci mastoru koji uradio sav posao svaka mu cast :cool:

S ponosom otici i na Wörthersee trefen i pokazat im da ima i kod nas majstora :cool::cool: naravno nase table po sto su na ovm golfu svabske pa ce pit upitno jel bosanac radio

moramo biti svjesni da je pitanje koliko ljudi iz bosne ima para za ovo

svjestan sam ja toga al lijepo bi bilo zato sam to rekao ;) svakako opet majstor je iz bosne a ima auta iz cazina s obzirom na situaciju koji su predobri :cool:

Za cazin stoji da imate auto doktore :icon_biggrin:
 
ovi radovi su vrhunski uradjeni, trica mi se vise svidja, ali to je sve stvar ukusa,
bitno je da covjek radi profesionalno..
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
LM_Hit je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Ma auto je na svoj nacin unikat ;) i posto je to zelja bila od vlasnika auta ne moze mu se progovorit kad je auto stvarno dobro odradjen zahvaljujuci mastoru koji uradio sav posao svaka mu cast :cool:

S ponosom otici i na Wörthersee trefen i pokazat im da ima i kod nas majstora :cool::cool: naravno nase table po sto su na ovm golfu svabske pa ce pit upitno jel bosanac radio

moramo biti svjesni da je pitanje koliko ljudi iz bosne ima para za ovo

svjestan sam ja toga al lijepo bi bilo zato sam to rekao ;) svakako opet majstor je iz bosne a ima auta iz cazina s obzirom na situaciju koji su predobri :cool:

Za cazin stoji da imate auto doktore :icon_biggrin:

slazem se, hvala!
 
LM_Hit je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
LM_Hit je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Ma auto je na svoj nacin unikat ;) i posto je to zelja bila od vlasnika auta ne moze mu se progovorit kad je auto stvarno dobro odradjen zahvaljujuci mastoru koji uradio sav posao svaka mu cast :cool:

S ponosom otici i na Wörthersee trefen i pokazat im da ima i kod nas majstora :cool::cool: naravno nase table po sto su na ovm golfu svabske pa ce pit upitno jel bosanac radio

moramo biti svjesni da je pitanje koliko ljudi iz bosne ima para za ovo

svjestan sam ja toga al lijepo bi bilo zato sam to rekao ;) svakako opet majstor je iz bosne a ima auta iz cazina s obzirom na situaciju koji su predobri :cool:

Za cazin stoji da imate auto doktore :icon_biggrin:

slazem se, hvala!

Nema na cemu samo uzivaj i ako ima kakav jos projekat predstavi nam ;)

Lijep pozdrav :cool:
 
Član
Ne sviđa mi se prednji kraj nikako :(

Ni unutrašnjost nije nešto zbog boje kože, pa gdje nađe boju govana :icon_question:

Da je crna bilo bi ok .
 
Član
Meni je unutrasnjost bas extra, boja je neobicna i to mi se svidja.Prednji branik necu ni komentarisati,
svako ima svoj ukus i ako je ovo bila zelja vlasnika to treba postovati...Ovi usisi na haubi nikad mi se nisu svidjali al ovaj je bas predobro sjeo(nije preveliki)....Svaka cast ovom liku sto ga je radio...malo je ovakvih majstora...
 
Legend
ima potencijala, stim da ova maska, boja maske kao i krova i difuzora se bas nikako ne uklapa u ovaj stil..
 
Član
gledajuci "majstorluk",perfekcija,sve do zadnjeg detalja
gledajuci ideje,tj zelje vlasnika,i nije nesto bas
 
Član
ideja vlasnika pomalo cunerska, odradjeno majstorski..
ova 'audi' maska na golfa ne lezi nimalo..kvari dosta krajnji izgled auto .....
dok mi se svidja sto je gepek 'izvucen'...
 
Član
AnDel je napisao(la):
ideja vlasnika pomalo cunerska, odradjeno majstorski..
ova 'audi' maska na golfa ne lezi nimalo..kvari dosta krajnji izgled auto .....
dok mi se svidja sto je gepek 'izvucen'...
Potpis :icon_cry: za ove pare je mogao srediti Golfa da GORIIIIIIIII
 
sve je po PS-u,svaka cast vidi se da si ulozio maximalni trud u golfa,samo ovaj prednji dio a la audi nikako mi nije sjeo,mislim da je ta fora s audi frontom isfurana a imas puno ljepsih opcija za cvrku sto se tice prednjeg dijela,moje misljenje drug sve u svemu extra odradjen poso
 
Član
Apsolutno mi se ništa ne sviđa na ovom autu, samo fele mogu da prođu. Jednostavno, auto je urađeno odlično, fino se sve uklopilo, ali ukusi su različiti. Unutrašnjost i nije toliko kvalitetno urađena kao spoljašnjost koliko mogu da primjetim, ipak, detalji neki kao da su ostali nedovršeni i malkice nekvalitetno obrađeni, ne uklapa se sve fino.
 
Top