Golf mk4 by Jusin

Golf mk4 by Jusin

Član
max max max respect do nea , momak je umjetnik i zna svoj zanat za 10 , sve pohvale :D :D :D, JACI JE I OD WEST COAST CUSTUM-a
 
Član
Golf 4 Stayla hahahahahha

Neki ljudi imaju višak love a manjak ukusa.

Majstoru svaka čast. Ipak se radi za pare!
 
Početnik
zavrsna obrada enterijera mi se ne svidja nikako ono na volanu sranje oni krajevi ja bi zbog onog cjelo auto zapalio i na vratima ima ne par mjesta platno savijeno bolje bi bilo 100x da nista nije dirao a i instrument tabla ja da bog sacuva ja ne znam ko ima ovakav ukus majko mila........ :(
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Golf 4 Stayla hahahahahha

Neki ljudi imaju višak love a manjak ukusa.

Majstoru svaka čast. Ipak se radi za pare!

svaka cast zela
bas tako majstor 10 ali auto...
 
Član
Ni meni se ne svidja ta prednja maska.
Sad ne znam jel se vlasnik vodio razmisljanjem u stilu "ako mu stavim ovu masku bit ce unikatan golf, a ako ne stavim bit ce samo jedan od onih napucanih" , ali kako god maska ne stoji nikako.
Enterijer isto fula, dzidzanski mi izgleda.
 
Početnik
..brate mili sto mozete srat (pojedinci) pa vi nebi znali ni nacrtat ovo,a kamoli uradit,ili dat pare nekome da uradi...po meni golf je vrh,maska mu bas extra stoji,jer je sve u tom nekom XX fazonu..svaka cast i vlasniku i majstoru..i sad ce vecina rec da je ovo cuning,i da je bolja neka cvrka sto je spustena i sto ima nakacene neke felge..ali et
 
Član
A Lija sto se ti palis, i zasto seremo ako kazemo da nam se ne svidja.
I evo ja licno priznajem da ne bi znao ni nacrtati sve ovo, do prije mjesec dana nisam znao ni kako se metlice na brisacu mijenjaju pa opet mislim da imam pravo iznijeti svoj stav.
Vlasnik golfa ako je zadovoljan sta ga briga, ne znam zasto se ti onda pravis ovdje njegov advokat, ja licno bi prije vozio ocuvanog obicnog golfa IV sa "samo" nekim boljim felgama nego ovog u kojeg je ulozeno ko zna koliko para.
 
Početnik
Kenan28 je napisao(la):
A Lija sto se ti palis, i zasto seremo ako kazemo da nam se ne svidja.
I evo ja licno priznajem da ne bi znao ni nacrtati sve ovo, do prije mjesec dana nisam znao ni kako se metlice na brisacu mijenjaju pa opet mislim da imam pravo iznijeti svoj stav.
Vlasnik golfa ako je zadovoljan sta ga briga, ne znam zasto se ti onda pravis ovdje njegov advokat, ja licno bi prije vozio ocuvanog obicnog golfa IV sa "samo" nekim boljim felgama nego ovog u kojeg je ulozeno ko zna koliko para.

potpis ;)
na ovom golfu ideje vlasnika su bile lose, al majstor je svoj dio posla odlicno uradio...
 
Član
Oggy je napisao(la):
Kenan28 je napisao(la):
A Lija sto se ti palis, i zasto seremo ako kazemo da nam se ne svidja.
I evo ja licno priznajem da ne bi znao ni nacrtati sve ovo, do prije mjesec dana nisam znao ni kako se metlice na brisacu mijenjaju pa opet mislim da imam pravo iznijeti svoj stav.
Vlasnik golfa ako je zadovoljan sta ga briga, ne znam zasto se ti onda pravis ovdje njegov advokat, ja licno bi prije vozio ocuvanog obicnog golfa IV sa "samo" nekim boljim felgama nego ovog u kojeg je ulozeno ko zna koliko para.

potpis ;)
na ovom golfu ideje vlasnika su bile lose, al majstor je svoj dio posla odlicno uradio...

tako je,tako je:cool::cool:
 
Top