Golf MK3 by ValekVR6

Golf MK3 by ValekVR6

Član
nije losa trica mada se meni vise svidja ona crvena u pozadini :wacky:
viewer.php
[/URL][/IMG]
 
Član
Pozzzz.... :)

Auto + Gewinde= nisko auto, nisko auto + nasi putevi = probijen karter :D
Svi koji voze VR-a a koji su ga spustali vjerovatno su imali problema sa karterom jer je najniza tacka ispod.

Uspjesno rijesen i taj problem: povarena rupa, preko zavarena 2mm metalna ploca, zasticeno prajmerom i ofarbano ;)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg
 
Član
:D sada nije problem neka struze, bitno je da je nizi :D

Filter sam dobio od druga neznam gdje je on uzimao i koliko je platio....
 
Član
lega auto je mrak samo daj promjeni kablove na motoru.....ovi plavi mu stoje ko piletu sisa,stavi crvene i bit ce onda nenadjebiv :D
 
Član
Hvala, prvobitno sam i trazio crvene kablove ali sam nasao ove plave nove duplo jeftinije pa je izbor pao na njih, bitno je da rade posao ;)
 
Član
Opet se nesto radilo ;)
Igrali se malo sa nagibom, uradjene su plocice sa -4 (stepena). Zanimljivo izgleda ali je previse :D vraticu na -2 i to je to ;)
4s165g.jpg

28tb6kp.jpg

2gv5xd2.jpg

2meqonp.jpg

35jfcet.jpg

2vkf495.jpg

wv8gw7.jpg

2diixpz.jpg

wjyydk.jpg



Narucen je set kvacila: STAGE 3 sa laksim zamajcem ;), vec je stiglo do druga u Americi a ubrzo ce doci i do mene :happy:

20jmx49.jpg


evo i stiglo

2n8aii0.jpg
 
Član
Oooo interesantan camber...Podsjeca me jako na mog starog Puga kada mu je otisla zadnja torzija,ako se ovo zove -4 nagib ja mislim da je kod mene onda bio -6 hahah...Odlicna trica,za primjer!!!
 
Član
znam da su neki na G4 dizali motor da bi ga mogli još spustit, možda bi i ti to mogo, mada ako će strugat, strugaće i sa 5-10mm više :D lijepa trojka, nema šta...
 
Top