Golf MK3 by ValekVR6

Golf MK3 by ValekVR6

Član
Motor konacno vani, bilo je nekih propusta prosli put kada je slagan sada cu povesti racuna o svim sitnicama i detaljima...
U planu je da se fino provuce instalacija, kroz buzire, uredi motorni prostor, ako stignem i ofarbati, izoliraju jos tri izduvne grane, novi nosaci motora,
drugi usis, skidanje mjenjaca i olaksavanje zamajca ofarbaju neke stvari i to bi bilo to... Uglavnom potrajace jer sve sam radim a nisam ni autolimar ni mehanicar :D

Ako neko moze da mi preporuci majstora koji moze da mi olaksa i balansira zamajac da to bude sigurno i uradjeno kako treba, planiram da ga olaksam na 5,5kg,
pisite u komentarima, svi savjeti dobro dosli....

1.jpg

1 (1).jpg

1 (2).jpg

1 (3).jpg

1 (4).jpg

1 (5).jpg

1 (6).jpg

1 (7).jpg
 
Član
Pozdrav,
Da se malo obnovi tema, radjene su neke stvari, nazalost ne sve sto je planirano. Mjenjac je ostao u stock-u dok ne nadjem od ABF-a,
planirao sam olaksavati zamajac ali cu kupiti originalni olaksan zajedno sa sinter lamelom i tvrdom potisnom plocom. Instalacija je skrojena iz dvije
jer ona koju sam nabavio nije mi odgovarala jer je bila za motor sa razvodnom a kod mene je bobina ali uspio sam od njih dvije da skrojim jednu i
iznenadjujuce radi :D. Trenutno se sklapaju sitnice i na operaciji je ugradjivanja grugog pogonskog goriva naravno LPG. Posle dugo suprodstavljanja
LPG-u ipak je odluceno jer trenutna cijena goriva (*ebe mamu) a planiram ove godine dosta skupova i 402 utrka tako da je LPG jedino resenje ;)


2skKL.jpg

3dpf.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg
 
Član
Pozzzz, dugo se nije nista pisalo i objavljivalo pa evo malo novosti :)
Golf je sklopljen vec duze vrijeme i od tada se samo vozi...
Uradjene felge, ugardjen seq LPG (inace nisam ljubitelj LPG ali sam prezadovoljan sa svim, i potrosnjom i vucom) pofarbane neke sitnice,
nabavljen jos jedan mjenjac 02A koji cu skracivati kada nadjem ABF-ov CDA i to je to za sada ;)

Fele: Mozda jeste isfurana kombinacija ali meni je najljepsa pa sam jednostavno morao, bijelo je bijelo :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg
 
Top