Golf MK3 by ValekVR6

Golf MK3 by ValekVR6

Član
Pozdrav ekipa,
Konacno da uhvatim vremena da predstavim i ja svoj autic,
znaci radi se o Golfu VR6 2.8 128kw (trenutno 151kw), 1994. god.
Auto je kod mene vec dvije godine i dosta se radilo na njemu ali da ne pisem vise ovdje bice sve detaljno prikazano,
od dana kada je dosao kod mene pa do sada.....
 
Član
Slike kada je bio na Pik.ba i kada je stigao kod mene.....

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg
 
Član
Hvala, Golf sada skroz drugacije izgleda ali bice sve prikazano u narednim postovima, motor je radjen ostrije bregaste 268 stepeni prosireni i polirani usisni i izduvni kanali,
izduvne grane 6-2-1, protocni auspuh fi 60 sa srednjim Lastovcic i zadnjim Remus loncem i to sve mapirano i eto 151kw ;) Uglavnom sve ce biti prikazano imam preko 1000 slika dok ih nadjem i poslazem objavicu ih....
 
Član
Nisam isao na valjke uzeo samo gotov mapiran ECU, bregaste i izduvnu granu iz Austrije od druga. Razlika u odnosu na stock motor je dosta veca, na SR-u u Osijeku pravio je vrijeme 14,8 i prilicno sam zadovoljan, kako je standard mjenjac i lamela.... Planiram jos nekih stvari raditi pa onda u SM na valjke...
 
Član
Par slika dok je imao sve crne folije, prednje su skinute i sa zadnje haube.
Promijenjen je krovni tapacirung bio je sav popucao i raspao se, sada je OK.....
Nabavljen je MK4 BETA radio, ne uklapa se najbolje ali je posluzio jedno vrijeme :)

Ovo su slike jos od 2012 ubrzo stizu i novije ;)

2mQCh.jpg

1.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

3.jpg

7.jpg

8.jpg

10.jpg

9.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14EWKrV.jpg

15.jpg

17.jpg

16.jpg

18.jpg

19.jpg

22.jpg
 
Član
Moj glupi pokusaj farbanja kablova u crveno, sto nije dobro ispalo, bilo je zanimljivo prva dva dana :D
Sada je to podignuto na skroz drugi nivo ;)
Mala posjeta drugu MK2 16v.....

24L09iB.jpg

25PdHXx.jpg

26FcxPN.jpg

27IPCG0.jpg

28NnalK.jpg

29.jpg
 
Član
Nabavio sam skroz losu masku sa dva rebra i neke znakove ;)
Prvih sedam dana kako je auto kod mene i vec mi je kamen ispod tocka kamiona razbio far, tako sam zamijenio sa originalnim Hella neko vrijeme dok nisam
preradio na sociva.

30.jpg

31.jpg

32.jpg

33.jpg

34.jpg

35.jpg

36.jpg
 
Top