golf mk2 (classic)

golf mk2 (classic)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf mk2 aka sivonja

To cijenim fabrika je zakon i org dijelovi pa koliko se može...Zato na moje auto ne idu ti kristali china itd...nije to za golfa..pozzz:cool:
 
RE: golf mk2 aka sivonja

bad_look je napisao(la):
To cijenim fabrika je zakon i org dijelovi pa koliko se može...Zato na moje auto ne idu ti kristali china itd...nije to za golfa..pozzz:cool:


pa mora biti loše kad raja uzima kristalne farove od 40 km i kažu nevaljaju kristalni vaki naki puštaju vodu loše svijetle itd platite malo skuplje kao ja i noke koji vam osobno može potvrdit kakve farove posjedujemo pa nećeš nikad imat problema evo kod mene već dvije pune godine dan danas kao novi al zato su i plaćeni i moraju biti kvalitetni fin golf sretno dalje
 
Član
RE: golf mk2 aka sivonja

danas u garazu stigo ceoni vezni lim "NOV" pa eto posla samo da sunce usija... ;)

slike ce biti kad se uradi...
 
Član
RE: golf mk2 aka sivonja

danas slucajno pojavise se crno crvene "hella" stopke znaci onih kristalni govana sam se rijesio napokon jedva sam cekao...zasad evo jedna slika a bice jos samo da neke stvari regulisem pozadi ;)
 
Član
Vidim da guraš neki tvornički izgled!Mislim da bi mu puno bolje stajao gti gril sa dvostrukim farovima i crvenom lajsnom.Pripazi pri farbanju spojnog lima-prsa(nek našprica podlogu i više puta pređe bojom)!Meni su ga farbali pa je nakon pola godine boja spala na 100 mjesta(kamenćići s ceste itd)
 
Član
neznam dvoumio sam se dugo oko ovih maski...a kad skontam odkad sam trazio bez znaka neskida mi se : ) ostaje ona, samo sto cu izvuci linije gti ;) a sto se tice veznog lima hvala na savjetu dobro je doso...

pozzzzzzzzzz!!!
 
Član
danas zavrsen ceoni vezni lim o kojem sam vam prico ;) sutra montiranje pa bice neke i slikice....

poooozzzzzzzz!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top