golf mk2 (classic)

golf mk2 (classic)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf mk2 aka sivonja

vidim fino se pocelo raditi :D:D
nek je sa srecom...

a gledam sinoc farove...uopste se ne vidi da sija prsten:icon_confused::icon_confused:
 
Član
RE: golf mk2 aka sivonja

hvala drug pomalo ebga : )

ma ja spajo i sve mi je bilo izgorilo i instalacija ebesh mene budalu i otslo sve u qrac : (
 
Član
RE: golf mk2 aka sivonja

jarane svve mi se cini da sam te neki dan vidio u tuzli kod fontane....bas gledamu golfa i u ove ratkape i neki lik izlazi iz auta....golf boja ista ratkape iste....
 
Član
RE: golf mk2 aka sivonja

lijepo vrijeme ovih dana, pa je se pocelo nesto raduckat na sivonji :icon_smile:

znaci uklonjeni oni znakovi pozadi kod gepeka....ispravljeno ono udubljenje sto je neki jaro udubio :) sutra se to farba pa bice josh slikica...
 
RE: golf mk2 aka sivonja

bilo bi puno bolje da si zavario rupice, izbrusio pa
onda prekitovao, prešao šprickitom čitav dio ispod štopki,
usput štopke i karambolku skinuo da ti ne smetaju i sve ofarbao.
ako možeš ikako nemoj sprejom farbati.
ovaj kit će ti kad tad pući, nemoj me pogrešno razumjeti
ja se bavim ovim pa ti iz iskustva govorim da nije baš najbolje rješenje.
 
Član
RE: golf mk2 aka sivonja

stopke skinute karambolke skinute ;) ovo meni majstor radi za pare znaci kupljena farba orginal ta metalik siva, reko sam da jos nije gotovo sutra slike o daljnjem radu ;) danas je trebalo da se predje sprickitom al vec pao mrak i meni trebaju kola jer sutra idem na poso, pa opet namontiro stopke i karambolku ;) uglavnom ne farba se sprejem od 5 KM i neradim to ja vec auto limar...eto toliko.
 
RE: golf mk2 aka sivonja

Tenjak je napisao(la):
stopke skinute karambolke skinute ;) ovo meni majstor radi za pare znaci kupljena farba orginal ta metalik siva, reko sam da jos nije gotovo sutra slike o daljnjem radu ;) danas je trebalo da se predje sprickitom al vec pao mrak i meni trebaju kola jer sutra idem na poso, pa opet namontiro stopke i karambolku ;) uglavnom ne farba se sprejem od 5 KM i neradim to ja vec auto limar...eto toliko.

čudi me da neće variti rupice :icon_question:,
 
Član
RE: golf mk2 aka sivonja

nesto je stavljao sa unutrasnje strane...nisam imao vremena sve da slikam...
 

LSD

Član
RE: golf mk2 aka sivonja

vidjoh te neki dan prd bingom....da tvoja zena nije nekada radila u Formuli????
inace golf nije los
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top