golf mk2 (classic)

golf mk2 (classic)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf mk2 aka sivonja

fino napredujes buraz,drago mi je sto si odustao od dubokih karambolki,da si i to nabacio onda bi biio kao vecina ostalih dvica,svaka druga ima duboke karambolke,ovako ti samo stavi gti ralicu za plitku karambolku i bit ce ti to super,,,,svaka cast,,samo naprijed
 
Član
RE: golf mk2 aka sivonja

hvala svima ;)

zavrseno farbanje zadnjeg kraja uklonjeni znakovi bla bla al nema slika sj*o aparat :icon_sad:
 
Član
RE: golf mk2 aka sivonja SLIKE USKORO

eh aparat napravljen al kola prljava WACK tako kad operem kola stizu nove slicice dosta toga se uradilo :cool:

Kupljena maska bez znaka
kristalni zmigavci za plitku karambolku
GTI ralica
Nova prednja karambolka je postavljena (stara visila nesto :icon_smile:)
Volan zamjenjen

itd itd slike soon!

:123:
 
Član
RE: golf mk2 aka sivonja OLD SKUL

Hmmmmmmmmm...golfac napokon dobio neku masku bez znaka, dobio ovaj volan malo noviji, dobio novu prednju karambolku koja je legla pravo, dobio ove malo modernije brisace stakala i ono naj vaznije sto je dobio ovu GTI RALICU otac je j*o zivce sam pogubio trazeci je :lol: ....itd itd! :icon_biggrin:

DALJE U PLANU: obavezno kuka se skida, hauba se mjenja ( na haubi ce biti neko iznenadjenje) : ) i krov ce se probati sanirati ima nekih packica od leda otom potom to me sad plaho ne sikira, i imaju neke felne ATS CUP naj vjerovatnije da ce na proljece osvanuti na njemu..... :icon_biggrin:
 
Član
RE: golf mk2 aka sivonja

ats ako bog da ima da osvanu....a skidati i prepravljati ima jos svasta : )

evo danas se na ovoj zimi mjenjali farovi neki itd : )

MADE IN CHINA :cool:

LSD sil se ukocio? :icon_biggrin:
 

LSD

Član
RE: golf mk2 aka sivonja

jjaaaaa drhhtim od zimeeeee.
nema nikakvih radova sve do jula....
kad bi me sikirama tjerali:icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
RE: golf mk2 aka sivonja

zimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :icon_twisted:

evo nekih par beze slicica s' prijeda (mrčina prava) :icon_mad:

ps. vide se i neki novi farovi itd nesto se mijenjalo itd CHINA
 
Član
RE: golf mk2 @ KLASIKA

nakon dugog predomisljanja odlucim se da vratim fabricke farove...i kupio sam nove zmigavce sa zutim staklom stare sam likvidiro : ) sad je prava klasika :icon_biggrin:

stare zmigavce sam skino iz razloga sto su struhli sijalice mi ispadale koliko su bili dobri i bijelo staklo pobudjavilo : )

masku sam preso primerom pa mat crnom malo je osvjezio

i ralicu srestvom za plastiku


jos samo ATS CUPPPPPPPPPPPPPP uhhhhhh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top