golf mk2 (classic)

golf mk2 (classic)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: mOj Sivonja

GOLF TZ je napisao(la):
ella-90 je napisao(la):
super podloga....skidaj samo retrovizore te sto su u po prozora....ruzni su...napravi ih da budu kao kod novije serije......ako su ti stigle duboke karambolke uzmi i gti spojler na njih.....stope imas....jesu li ti origigi farovi.....bbs bolje kupi na proljece....ostavi zimus te celicare....so steti ovim aluminijskim.....al uglavnom nema puno rada.....znas sta je glavno na forumu "spusti i zatamni";);):icon_smile::icon_smile::icon_smile:

Tenjak je napisao(la):
Ma ima dosta stvari sto ja trebam da skinem samo polako da je meni neke stvari kupit ;)

ewo masku bez znaka ganjam dugo...imal ko polovnu da bih prodo?

pa felgice neke BBS ganjam

duboke karambolke su stigle samo treba da namontiram.

jarane lokacija ti nepise tu pa neznam odakle si....ima u carshoptuzla...imaju oni dobre maske 50 km....imas njih ovdje ide nick ja mislim armin_tz.....



i da promijeni taj kasetofon...

joj ja bi sam da savjetujem.....sto masku sam ne napravis probaj....jer ti je ta maska po meni dobra vidim ima 6 resetki dok kod mene original ima samo 4....uzmes drugu masku na otpadu takvu izreze se znak polijepi cim treba malo gita gdje treba osmirgla i sprejem ofarbas i neprimjeti se kad se lijepo uradi.....imam negdje na kompu i cijelo to uputstvo....ako zatreba javi....
 
Član
RE: mOj Sivonja

eh evo ga legli kristalni angel eyes farovi i evo jos pokoja slika prljavog sivonje...


sad se tu ceka jos maska bez znaka :icon_cry: Obrvu sam uzeo al necu da je postavljam dok se ne nabavi maska.......
 
Član
RE: mOj Sivonja

evo sredjena maska obrva itd efo koja slikica ( :


I skinuta ona seljakluk antena sa krova ima i ta slika pooonnnoooooo ljepse ( :
 
Član
RE: mOj Sivonja

dobro je;) ali mi nešto svaki isti! svi sito rade, de malo nešto svoje unesite:icon_smile:;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top