Golf mk2 1990 " german style "

Golf mk2 1990 " german style "

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eurodancer je napisao(la):
prejak golf :cool:
lici na mog :D :D salim se, gde se mogu nabaviti duboke karambolke i maska bez znaka?? da stavim na svog krlju? ppozdrav :hydro:


bilo ti je sad par oglasa branika na forumu prelistaj malo oglase ili trazi njemca golfa na njima su najbolji sto se tice maske bez znaka imas fk taxi bar dectane itd al ne leze kako treba ima viska lufta radije sam napravi
 
stigle danas gevinde koje takodjer na proljece idu na auto ovim putem puno zahvaljujem AUTO OPREMI LEKO MOSTAR na fer i korektnoj cjeni

slike su lose tresla mi se ruke od radosti he he kad bude montaza slikart cu kako treba



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
TO KUMEEEE !!!! Ej znas kako sam radostan zbog tebe !!!! Brate j*i proljece stavi odmah, crknut cu dok ga na zemlji ne vidim !!!! :cool::cool::cool:
 
tibor987 je napisao(la):
TO KUMEEEE !!!! Ej znas kako sam radostan zbog tebe !!!! Brate j*i proljece stavi odmah, crknut cu dok ga na zemlji ne vidim !!!! :cool::cool::cool:


kumeeee ija sam radostan sve brzinski i neplanski uglavom neidu na auto jer sutra auto ide kod limara imam problem sa desnim krakom od prije vadit cu sve i radit krak desni i polirat citavo auto nisam nikako od lakiranja plus cu farbat motorni prostor tako da nece jos jedno vrijeme u pod kad sve zavrsim i felge i sve onda cemo se igrat odvijanja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top