Golf mk2 1990 " german style "

Golf mk2 1990 " german style "

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hvala svima na lijepim komentarima drago mi je da cjenite rad i trud......

trizex je napisao(la):
odlicno, fkt odlicno drug

hvala



vw_damir je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
nebi izdvajao ali fkt jedna od 3 najljepse duje na forumu!
;););)

Najljepsa ado, priznaj;)


Sad malo kritike dado, potvrdi te GTI ambleme kakvim motorom, duga zima, mozes ti to uspjeti:123::cool::cool:


razne su opcije u planu necu da se zaletim i prevarim nije danas lako nac dobar motor svega ima stalno dobijem neke ponude al ako je sve doslo na svoje vjerujem da ce i to samo naravno treba vremena nadam se da razumijes


enesss je napisao(la):
aaaaaaaa PERFEKCIJA...nemam rijeci,i nema nista viska ,sve na svom mjestu.Svaka cast druze


rjesio sam strut bar uz male prepravke tokara sve ok
 
Administrator
brate odlicno izgleda... crvena boja mu lezi samo tako, felgice perfkecija :) vanjski izgled nema mane, sve je u fullu ;) sretno u nastavku ;)
 
Član
Profi ti to radiš. Iako si nedavno rekao da ćeš se uozbiljiti i voziti na čeličnim felgama. Al eto, bolje ovako:D
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Profi ti to radiš. Iako si nedavno rekao da ćeš se uozbiljiti i voziti na čeličnim felgama. Al eto, bolje ovako:D

uozbiljio se i kupio jos jednog :D na njemu su celicare hehehe :D
 
Pravi cistokrvni svabo...svida mi se golf jos jednom sve pohvale frendu nadam se da cemo se sresti i u ovoj godini da ga i uzivo vidim jos koji put...BTW RM-ice su slag na tortu :)
 
dzinn16v je napisao(la):
Pravi cistokrvni svabo...svida mi se golf jos jednom sve pohvale frendu nadam se da cemo se sresti i u ovoj godini da ga i uzivo vidim jos koji put...BTW RM-ice su slag na tortu :)

ako Bog da vidjat cemo se bit ce split bit ce karlovac a nisamo ni preko svijeta uz mali dogovor uvjek se mozemo negdje naci pozz livnu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top