Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jel ovaj branik pravljen ko US il je US branik,bas dobro izgleda joss kad obuca dodje i tockovi ee to ce biti druga prica..:)
 
Član
Fino stoji,donja palstika veznog lima,obaevzna ;)
I meni nesto sto ti treba je blenda gepekta,nekako,mislim da bi mu legla samo tako na ovaj tvoj pravac ;)
 
Član
Nema sanse naci dobru,jedino na nekom strancu da je dosla ;).Ima jedan stranac golf2 u nas vamo vozi se , ne mogu da ga uhvatim da ga upitam da je proda :D
 
Član
i ako je malo losija a nijee puno uzmi transparentni popravi je malo i stavii za prvu pomoc dok ne naletiii bolja.. ima i kod mene ovde u bl jedna dvica td interkuler ima na njojj blendaa nije izblijedila ako gaa uhvatim pitacu da prodaa...
 
Član
Nema sanse naci dobru,jedino na nekom strancu da je dosla ;).Ima jedan stranac golf2 u nas vamo vozi se , ne mogu da ga uhvatim da ga upitam da je proda :D
i ako je malo losija a nijee puno uzmi transparentni popravi je malo i stavii za prvu pomoc dok ne naletiii bolja.. ima i kod mene ovde u bl jedna dvica td interkuler ima na njojj blendaa nije izblijedila ako gaa uhvatim pitacu da prodaa...
Pa meni treba kao naleti dobra javnite se bacite slike sta bilo nije frka :D evo nabavio sam jos dvije stvarcice ono kao rare :D
Golf ball rucica
Diesel znak
DSC_5203.JPG DSC_5204.JPG DSC_5205.JPG DSC_5206.JPG DSC_5207.JPG
 
ja taj isti diesel znak poklonio drugu, nov potpuno bio :D ali meni nije trebao... :D ovaj presrecan bio
h6iB8Hn
 
Član
Malo da i golf vidi kako je biti na suncu :D i od druga tricak.... rijesen problem oko goriva auto sad savrseno radi, ide kako treba da ide :) DSC_5209.JPGDSC_5210.JPG DSC_5213.JPG DSC_5214.JPG
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top