golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

Član
RE: golf mk2 1.8 GT-update,GTI zadnj lonac i neke felgice :)

Bolje oen što su ible na njemu meni..hehehe...a fino je auspuh legao..sretno u nastvaku..pozzzz:cool:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 GT-update,GTI zadnj lonac i neke felgice :)

jesu bolje one ali su me ove jeftinije izasle, imam nekih precih stvari za odraditi pa kad izlete neke bolje uzecu ih ;) hvala
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 GT-update,GTI zadnj lonac i neke felgice :)

nekidan uzeo zadnju sajbu sa spojlerom i originalne male farove posto je mojim bilo otislo sjenilo i dosta je ruzno izgledalo evo par slika dosta bolje izgleda sa spojlerom ;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
sledece u planu je:
nabaviti nebo i tapacirati ga
zute opruge nikad vremena da nadjem da ih postavim
bi xenon 6000k
naci drugu zadnju karambolku posto me na ovoj nervira sto je neko busio sarafe kroz njih
kompletirati gti body kit neke dijelove imam ali jos par ih fali
druge felge
 
Član
RE: golf mk2 1.8 GT-update str.7

odlican golf sija se ko nov ;) mozda da oboris zadnji brisac :icon_smile:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 GT-update str.7

VW Diego je napisao(la):
odlican golf sija se ko nov ;) mozda da oboris zadnji brisac :icon_smile:

mozda cu samo da ga skinem i stavim cep, dok sam na bijelom skroz uklonio i prskalicu i brisac ;)
 
RE: golf mk2 1.8 GT-update str.7

sredi taj brisač nije problem al puno lijepše izgleda i okiviri su mu baš ružni od tablica a ostalo je :cool:
 
Član
RE: golf mk2 1.8 GT-update str.7

Mjwera je bgm lagano se sređuje, samo okvire skidaj pod hitno....ćunerski dio...pozzzzzzzz:cool:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 GT-update str.7

bad_look je napisao(la):
Mjwera je bgm lagano se sređuje, samo okvire skidaj pod hitno....ćunerski dio...pozzzzzzzz:cool:

hehe ma skinucu okvirove ovi dosli na njemu, danas kad dodjem sa posla cu zamjeniti farove, a polako se sredjuju neke sitnice ;) samo da mi je jos kompletirati gti body kit ;)
 
Član
RE: golf mk2 1.8 GT-update str.7

Šta ti fali od body kita još, meni fale još pragovi org????pozzzzz:cool:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 GT-update str.7

bad_look je napisao(la):
Šta ti fali od body kita još, meni fale još pragovi org????pozzzzz:cool:

evo pregovaram da uzmem komplet body kit, pa cemo se dogovoriti imam ja jedan prag, drug mi nije uspio naci drugu jbg
 
Član
RE: golf mk2 1.8 GT-update str.7

stefan je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
Šta ti fali od body kita još, meni fale još pragovi org????pozzzzz:cool:

evo pregovaram da uzmem komplet body kit, pa cemo se dogovoriti imam ja jedan prag, drug mi nije uspio naci drugu jbg

Eto može ako uzmeš javi i dog se za te pragove pa u najgorem slučaju i jeda nema veze.....pozzz
 
Član
RE: golf mk2 1.8 GT-nove slike str.8

e jesi ga usminko stvarno volim kad se ovako neko psveti autu i odrzaje ga...sve pohvale..;)
 
Top