golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

Član
RE: golf mk2 1.8 GT-update, postavljene slike str.4 i 5

aaa lijepo nema šta hoćeš prodati prag???hehhehe-...pozzzzz
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 GT-update, postavljene slike str.4 i 5

hehe nije na prodaju, nadam se da ce drug naci i drugi u pregovorima sam za rubove tako da se nadam da cu brzo kompletirati gti body kit ;)
 
BHT Ovisnik
RE: golf mk2 1.8 GT-update, postavljene slike str.4 i 5

dobro se upasovalo:cool:
jako lijep golf,stvarno:icon_biggrin: a sta je sa bijelanom sada ?
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 GT-update, postavljene slike str.4 i 5

bjelan je prodat ;) sad cu na ovom malo da radim;)
 
Član
RE: golf mk2 1.8 GT-update, postavljene slike str.4 i 5

Ja bi skinuo tu masku sa 4 fara i stavio onu sa 2 bez znaka i mozda kakav remus furaj ti svoj ukus pusti mene :lol:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 GT-update, postavljene slike str.4 i 5

malo cu furati ovu masku ljepse mi stoji uz doboke branike nego ona, a na bijelom mi je bila ta maska pa mi dosadila :icon_smile: a nabavio sam originalni zadnji lonac od gti-a ove sedmice cu ga postaviti pa ce biti slike ;)
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 GT-update, slike str.4 i 5

napokon uzeo gti lip ali nisam imao srece da nadjem originalni, moze i ovaj posluziti privremeno, mada sam se napatio dok sam ga postavio morao sam ga pricvrstiti sarafima sa unutrasnje strane da se nebi rastavljao i da bi normalno stajao jer nije mogao da se uklopi kako treba, a i samim tim nece mi ga niko moci skinuti :icon_smile: spustanje i stavljanje lonca od gti sam mislio danas odraditi ali necu moci prije ponedeljka, sad moram nabaviti male farove, moji su losi, presvuci nebo i polako kompletirati gti body kit, evo par slika, ja zadovoljan ;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 GT-update,GTI lip

hvala, sutra aBd ide spustanje i postavljanje lonca od gti-a, bice sutra slike u toku dana, vidjecemo koliko ce leci sa ovim oprugama bio sam ih nabavio za bijelog ali ih nikad nisam postavio pa ne znam koliko spustaju
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 GT-update,GTI lip

Tarik_GTI je napisao(la):
e lave auto ti je extra,svaka cast... gdje si kupio te podmetace za noge ??

hvala drug, podmetace kupio u merkuru, danas sam planirao postaviti lonac i spustiti auto ali nije bilo struje, a javilo mi se kao neko struganje i skriputanje i bilo do vodene pumpe tako da sam samo nju danas zamjenio
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 GT-update,GTI lip

sinoc postavio zadnji lonac od GTI-a, mislim da sam ga dobro centrirao ali da je malko mogao biti izvuceniji ali nema veze, sto se tice opruga malo ce pricekati, ali sam juce skratio ove bez skidanja amortizera za jedan krug da ga malo poravnam posto je bio zadnji kraj malo nizi :icon_smile: zute opruge cu staviti cim budem imao malo vise vremena


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Top