golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

Član
stefan je napisao(la):
hehe hvala;) da tu bude parkiran, znam se sa njima gore pa mi je tu na sigurnom

od davno ga tu parkiras i umjesto da golf izgleda sve gore kako vrijeme ide on izgleda sve bolje svaka cast ;)
 
Legend
nisam odavno nista ovde napisao, golf je prodat ostao je u komsiluku, novi vlasnik mislim da nece nista novo raditi na autu ali je bar picaizla pa ce ga cuvati i odrzati u ovom stanju, drugo auto predstavljeno u drugoj garazi, kasnije cu ovde postaviti jos koju sliku golfa i ide garaza pod kljuc :(
 
Član
cestitam na prodaji/kupovni, stvarno je uradan golf, svaka tebi cast pa imas volje da prodas onakva auta, i bijeli a i ovaj od krseca si napravio odlicna auta! :)
 
Legend
hvala diego crni je bio stvarno dobar zao mi je sto je prodat ali sta je tu je, haha trebao bi malo fabiu cunirati mada nemam nekih ideja, do sad stavljeni xenoni i smd pozicije na proljece neke felge i to je to
 
Legend
da postavim jos koju sliku golfa da ima na kraju teme, kad ga god vidim pogled mi ostane na njemu :) sa vlasnikom redovno popijem kafu i drago mi je sto je zadovoljan sa autom i da ga sluzi, inace golf je otisao na onim alu 14 od trojke sa zimskim gumama, tako da su ove 16ke na prodaju pa koga interesuje bujrum ;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Top