golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

Legend
RE: golf mk2 1.8gt- felge sa bijelog malo za promjenu

soffa je napisao(la):
dobar golfac a stopke jesi lakiro il samo preso transparentim....;)

samo trasparentnim;)

sad za sad ove su mi ljepse jer im je boja dobra dok su one malo oguljene ako se odlucim za one farbacu ih u istu boju kao sto su ove
 
Član
RE: golf mk2 1.8gt- felge sa bijelog malo za promjenu

nista ne farbaj ove su mu dosta bolje a inace golf je odlican jos malo ti kad sredis kako znas bice mnogo bolji ;)
 
Član
RE: golf mk2 1.8gt- felge sa bijelog malo za promjenu

bolje su ove felge, one nekako ne leze,bolje bi meni na Polu stajale:D
 
Legend
RE: golf mk2 1.8gt- felge sa bijelog malo za promjenu

ArminM je napisao(la):
bolje su ove felge, one nekako ne leze,bolje bi meni na Polu stajale:D

i meni su sad bolje ove ali i one su fine samo im treba osvjezenje i boja kao u ovih ;)
 
Član
RE: golf mk2 1.8gt- felge sa bijelog malo za promjenu

vrh brate svaka cast za auto;)
stopke su extra ispale ;)
 
Legend
RE: golf mk2 1.8gt- felge sa bijelog malo za promjenu

Lijep golf, svidja mi se boja.. znas moje, u pod, neke mrezaste felge, vremenom body kit, i to je to :)
 
Legend
RE: golf mk2 1.8gt- felge sa bijelog malo za promjenu

hvala, evo da i ja nesto napisem :icon_smile: dosta je stvari uradjeno na autu ali moram jedan dan sve to fino poslikati i postaviti, postavio sam sat sa obrtajem, stavio profilisana sjedista od gti, rucica mjenjaca od golfa 4, ofarbana maska i znak u mat crnu i izvucena crvena linija, bijeli zmigavci u branicima i na blatobranima, xenoni cekaju ugradnju posto mi je crkla jedna sijalica, i opruge ce biti postavljene kad nabavim prednji lip ;)
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 GT

evo da postavim par slika od ovih sitnica sto je uradjeno, juce napravljeni prednji podizaci stakala nisu radili kako treba, danas nabavim i zadnje sjediste u istom dezenu kao sto su mi prednja i sad je sve u kompletu:icon_smile: do sad mi je bila pozadi presvlaka u istoj boji kao prednja sjedista
profilisana sjedista prebacena iz bijelog golfa


Uploaded with ImageShack.us
danas mi drug dao zadnju klupu da sparim sa prednjim sjedistima :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us
osvjezena lajsna iznad tablice posto je bila skoro siva :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us
sat sa obrtajem


Uploaded with ImageShack.us
oznaka GT umjesto CL


Uploaded with ImageShack.us
osvjezena je i maska i izvucena crvena linija


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 GT-update, postavljene slike

hvala;) nekad ce leci i gti body kit, spustanje ide cim nabavim lip :icon_smile: a necu ga zatamljivati, mozda stavim zelene folije kao sto sam na bijelog stavio samo malo tamnije, mislim da ce dosta bolje leci stim da su na bijelom obicna stakla bila i svjetlije folije
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 GT-update, postavljene slike

juce ustimana prednja karambolka sad je skroz uz rub napatio sam se pravo ali se isplatilo slike u toku dana ;)
zadnju sam isto dobro ustimao ali moze to i bolje tako da ce i ona proci tratman kao prednja ali nekad kad budem imao vise zivaca :lol:
 
Top