golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

Naravno armin je toliko slikovito opisao tvoje poliranje felni da ja nemam sta da dodam :lol:
Nije ono moj golf mada je dosta slican, evo slika od mog golfa. Treba verovatno u nedelju da farbam felne i stavim letnje gume a sredio sam svetla, stavio sijalice od 100w i ugodio da se danju pale kratka kad pocne da puni akumulator. Inace svetla ubijaju :icon_biggrin:

http://img856.imageshack.us/i/dscf13321.jpg/
http://img864.imageshack.us/i/dscf13371.jpg/

Pozz;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

evo da se javim,auto je i dalje tacnije vec mesec ipo dana na presvlacenju,oduzilo se mnogo,nadam se da ce u sledeci utorak sve da bude gotovo...vec razmisljam kako gepek da odradim ali bih hteo da bude jednostavno i lepo pa dajte neke primere sta i kako...inace od stajanja ispred radnje,zbog kise i vlage svi delovi koji su bili polirani oksidirali su,tako da cu morati ponovo da poliram,ali ovaj put ce ici definitivno na hromiranje da se ne bih stalno zezao sa tim
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

clan alenx te vec upozorio da ce to tako da bude, al ajd rijesit ces ti to siguran sam ja;)
 
Legend
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

jbg to je bilo za ocekivati,al nece ti to biti veliki problem popraviti...bar nema laka za skidati , sve je to tanko povrsinski oksidiralo
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

pa ne bi oksidiralo da je auto bio kod mene,vec sam rekao da ja auto nikad ne vozim po kisi,i ako se desi da me uhvati malo kisa,cim ubacim auto u garazu prebrisem sve polirane delove tako da bi mi dugo trajalo,ali ovamo je auto bio napolju tako da jbg...sredice se sve;) ae dajte neke primere za gepek,neke slicice sta i kako?razmisljam da stavljam na pod gepeka laminat (kao parket) mislim da ce biti dobra fora,i u njemu sam mislio da ubacim pojacalo i preko pleksiglas,ali kako za wufer da odradim
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

sreckoas je napisao(la):
?razmisljam da stavljam na pod gepeka laminat (kao parket) mislim da ce biti dobra fora,i u njemu sam mislio da ubacim pojacalo i preko pleksiglas,ali kako za wufer da odradim

a da nije mozda laminat vise za rat style?:icon_question::icon_question:
a stose tice poliranih povrsina...;););)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

laminat moze i u old school i cult..za german nije i ostale stilove;)

ako hoces laminat, pleksiglas zaboravi...
to bi ti bilo kao da na nokiju 3313 stavis kameru a ostavis obicni, monohromatski displej;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

znam da me nema 2 meseca,ali to je sve zbog tog nazovi majstora kod kog mi je auto vec 2 meseca,lagao me je maksimalno,svaki put bi rekao nesto drugo i izmisljao neki drugi razlog,nekoliko puta mi je rekao da su gotova sedista i nebo,i ja kad bih dosao da vidim ili mi auto nije bio tu,a i on naravno,ili je on otisao da popravlja masinu za sivenje i tako u nedogled,juce konacno odem,posto mi je prehthodni dan rekao da je nebo posavljeno i da su sedista prednja odradjena,a zadnja sasivena samo jos da se postave,odem ja tamo kad nebo postavljeno i to u opste nisam zadovoljan kako je odradio zadnje stubove,a sedista rasklopljena i samo prebacen materijal preko gornjeg dela sedista,nije ni utegnut ni nista,e onda sam popizdeo i sacekao njega da udje u radnju posto ga naravno nikad nisam ni zatekao tamo,da bi na kraju odlucio lepo da uzmem auto u ponedeljak kad ce navodno da mi sklopi prednja sedista da mogu da vozim i to je to,vise sa njim nikad necu da saradjujem niti bilo sta,decko zivi u pancevu ,tako da nikako ne idite kod njega..evo kako izgleda nebo,samo iz ovog ugla deluje sve ok,stim sto mi na ovoj strani nije odradio srednji stub
IMG_0440.jpg
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

ajde ako je usrao trazi da popravi i gotovo, ti za svoje pare imas pravo da dobijes kvalitetnu uslugu, samo ti njega pritisni neka popravi sta je zapoceo
zanimljivo ovo izgleda, nema govora
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

ma ne vredi sa takvim debilom da se ubedjujem i da ga cekam jos 2 meseca da se smiluje da odradi sve
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

onda popravljaj sto se popraviti moze, ovo sa krovom mi je bas sminka, kakva ce sjedista da budu, je li isti fol
 
Top