golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

Član
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

auuu kako je dobro ispalo, extra bogami, ajde neka je krenulo kako treba:cool::cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

a jesi naletio na levata za tapaciranje unutrasnjosti u pm :icon_mad:

sjedista sada izgledaju extra, polako ga vodis do savrsenstva ;)
ovaj karirani materijal mi se mnogo svidja za krov i stubove , ono retro-modern-fensy style:cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

hvala na komentarima,ovaj cica sto mi radi sad deluje da zna svoj posao,i ja sam zadovoljan kako je ispalo...videcemo kako ce na kraju ispasti sve...kad sve odradi po mom misljenju ce biti extra,videcemo da li sam pogresio u odabiru materijala
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

zadnja klupa je odavno gotova nego sam bio u bg-u zbog ispita...evo nekih slika
IMG_0306.jpg

IMG_0305.jpg

i sad nesto ;);) ponovo poklon od brata iz nemacke
IMG_0302.jpg

IMG_0303.jpg

IMG_0304.jpg

:cool::cool::cool: znaci majca ubija,sutra cu da svratim da vidim kako napreduju prednja sedista
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

voli te brat definitivno:cool::cool:

slikaj nam da vidimo dokle su dosli radovi:icon_smile:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

evo malo pre sam bio do majstora,vrvt ce danas da namesti deo za sedenje,sedista je ojacao,i dopunio novim sundjerom gde je trebalo,za par dana ce biti gotovo,posto se sutra ne radi jel je vidovdan
 
Legend
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

kecov je prelijep,sjedista mi izgledaju perfekt odradjena ....a buraz zna sta da kupi :cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

hvala svima na komentarima,blizi se blizi dan kad cu da ga provozam konacno:cool::cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

evo cisto da vidite kako ce da izgleda kombinacija,mada su lose slike,gotov je deo za sedenje za oba sedista,jos deo za naslanjanje da se uradi,inace ovaj gornji deo je jos od proslog majstora,a i materijali se razlikuju
Slika0060.jpg

recaro.jpg
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

bit ce unutrasnjost jako mocna, svaka cast, konacno si dosao do pravog majstora koji obavlja svoj dio posla. zasluzio si to, samo naprijed
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

sta kazete da gornji deo instrument table ofarbam u krem (tj kao boja eko koze),a donji u braonkasto(boja koja je u sredini sedista)?? ili da sve bude u krem?? i isto pitanje za onaj deo gde mi je monitor onaj crveni deo,da li da njega u slucaju da ofarbam pola krem pola braon da li da taj crveni bude braon,a onaj deo gde je crno bude krem?? inace farba se vrvt ili sa mat ili sa polumat bojom,zbog refleksije
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

Nemoj previse boja koristiti na unutrasnjosti tj.materijalima isto tako na vanjstini jednostavnost cini savrsenosti al to je samo moje misljenje al ti pak kak zelis ipak to je tvoj kec!
 
Član
RE: golf mk1 by srecko......slike burberry neba:D

ne bih ni ja puno boja, previse sareno bi bilo., ja bih prije jednom bojom tablu odradio
ta krem bi bila dobra, ako ces vec farbati tablu uopste
 
Top