golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

Administrator
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

uuuu kako se sjaji:icon_eek::cool::cool::cool: svaka cast...
samo nabavi kakvu plastiku ispod motora;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

heheheh hvala svima na komentarima...inace veceras sam prvi put u ovoj godini provozao golfa:cool::cool: doslo mi da ga vozim bez haube koliko sam sam sebe odusevio kako je ispalo:lol::lol:...inace sto se tice suspleha ispod motora,odradice se i to;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

bas je premocno ispalo, nego moras da ganjas zastitu ispod, to obavezno, da ne bude da si dzaba sve polirao;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

Svaka cast, nisam ni sumljao u tebe, jos samo da se nadjemo da vidim kako izgleda uzivo. :cool:
Uzeo sam iz tvojih slika podlogu za cajgere, malo preradio i evo kako izgleda

http://img641.imageshack.us/i/dscf13291.jpg/

Veliki pozdraVW ;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

hoho svaka cast, ovo je bolesno dobro ;)
da se navozas puno, bez curenja ulja, da ti ovo ne zamasti :icon_smile:
 
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

Brutalno :cool: svaka cast ;) predlazem ti da zastita od motora bude ploca aluminija i da i nju ispoliras sa unutrasnje strane :icon_biggrin: tacnije da poliranu stranu okrenes prema motoru

siguran sam da bi i to odradio kad si ovo :icon_smile:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

vrvt ce od prohroma da bude ta ploca:cool: i ona ce biti kao ogledalo....strpite se do sledece nedelje jel je auto otisao na jedno lepo mesto:cool: nadam se da ce sve ispasti kako sam zamisljao....hvala svima na komentarima,puno znaci kad imam ovakvu podrsku i ovakve pohvale;)
rabbit82 - upoznacemo se sledece nedelje druze,samo da mi se auto vrati ;) a sto se tice cajgera nisu lose ispali,ali u planu mi je da kasnije stavljam plazma cajgere
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

kako da nemas podrsku, pa vidi sta radis jbt, ja ti se divim svegami, ja sam radio neka poliranja i znam koliko zivaca treba za to, jos sve sto sam radio je bilo poprilicno jednosavno i pristupacno, a pogledaj tvojih radova, ne do Bog da ja uzmem razvodnik da poliram, pa stari moj on bi u smecu zavrsio, to ti garantujem. Koliko god potrajalo ovo sto si polirao ja vjerujem da si ti zadovoljan, i da ti je srce na mjestu, a to je najbitnije, meni takodje se jako svidja, bas je sminka ovo sto radis:icon_smile:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

hvala druze,nadam se da cemo na nekim od skupova da se upoznamo i da popijemo po koju...u planu su kad se vrati auto da se postave GTI plastike koje idu sa strane soferke,da se skine obrvica i linija ofarba u crveno,da se odrade crve trake koje idu dole po vratima,postave crne lajsne po pragovima,i jos neke sitnice u glavnom pokusavam da spolja izgleda kao gti...a unutra ce biti prica za sebe:cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

Jedva cekam da ga vidim, u subotu idem u Kamenovo kod Petrovca na mlavi na offroad pa ako si zainteresovan ima jedno mesto a evo kako je bilo prosle godine
http://www.youtube.com/watch?v=t1WrtFuxZx8
Nadam se da se vidimo u nedelju ako budes imao vremena ;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

Hvala na pozivu...samo u subotu ujutru idem u cacak na vw skup,I onda se iz cacka ide na zlatibor I vracam se u ponedeljak...inace sad gledam neke slike u telefonu I mislim da imam sliku mog I tvog golfa:-D jel si ga parkirao kod autobuske nekad? Tamo na izlazu iz autobuske stanice?mislim na proslu god
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

Moguce, obicno se parkiram kod zeleznicke i autobuske, posalji sliku pa cu da ti kazem. Lepo se provedi i pozz VW drustvo pa ce da se cujemo i kad budes mogao da se vidimo, ostavio sam ti broj mob. na PM. Snimacu offroad i bice uskoro na youtube. Pozz i postavi slike ako ima nekih novina :cool:
Bicu u petak popodne u gradu pa ako imas vremena javi mi ;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

evo tih slika od prosle godine sa tvojim golfom :cool:
IMG_0634.jpg

IMG_0635.jpg

i evo nesto od danas...svratio drug sa corradom g60 da mu ispoliram felne...16 ice sve 4 od 9J...ovako su izgledale pre,cak su i jos vise bile mat nego na slici...a ovako sada,inace uspeli smo samo jednu felnu da odradimo,i nisam bas zadovoljan jel je sve bilo na brzinu posto je kasno dosao:icon_rolleyes: ali ovo je privremeno pa ce ponovo da se radi
IMG_1398.jpg

posle
IMG_2010.jpg

IMG_2009.jpg
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......nove slicice:D

ne sumnjam uopste da ce felga da se sija ko pasje mudo:cool::cool:
 
Top