golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

Ma ja sta sam primjetio jeste da ovaj forum (ali i opcenito pristup internetu) ako je i zasta dobar onda bar opameti narod, dosta ih je otvorilo temu sa chunerskim primjercima i onda malo po malo, uz kritiku i masovno gledanje i pracenje tuning styling scene sa Zapada vecina se opameti i krene pravim smijerom. Sjetimo se Ervixa i kakav je nj. Focus bio u pocetku ;)

A ti itekako ides pravim putem ;)
 
Član
malo sam se podnovio,kupio sam dve 12 ice od po 500RMS:cool: u pitanju su Raveland
dsc01859q.jpg

dsc01870w.jpg

dsc01871p.jpg
 
Član
:lol::lol: nadam se da nece :cool: inace radice na pojacalu hifonocs txi1500D tako da snage ima dovoljno da se to potera....i pravice se 2 kutije,jedna da wuferi dodju do izrazaja i da naprave aritmiju na srcu :cool: i druga da sve to izgleda lepo,a i da radi solidno,i mozda bude jedna test kutija cisto dok sve to ne dodje
 
Član
Tek sada vidim ove slike sa skupa, sredio si auto sa ukusom, još sad kad ubaciš muziku biće dobar i za uši a ne samo oči :D
 
Član
hvala na pohvalama,ali ima tu jos posla oko sredjivanja:icon_smile: a materijal sam kupio u minhenu u nekom velikom trznom centru,jos neko me je pitao za njega i nikako da mu odgovorim,jel sam bio zauzet
 
Član
E Srecko nikako da se javis :icon_sad: i ja uradi felne kako sam znao i umeo :icon_smile:

http://imageshack.us/photo/my-images/200/cimg9019.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/812/cimg9020.jpg/


Sto se tice zvucnika super su, sedista se rade kod Miroslava pa bice slika kad budu gotova. Pozdrav
 
Član
jaoo druze izvini,od ovih ispita ne dizem glavu,sutra imam poslednji ispit pa ako nesto treba tu sam,inace sto se felni tice,ja sam razumeo da ces da ih poliras da budu kao fabricki sto su bile i unutrasnje delove da farbas,ali nije ni ovako lose ispalo,samo sto je mogao tu jos veci sjaj da se izvuce...cime si polirao?
 
Član
Opa na sta ovaj kec dodje pa ovo je strasno...Svaka cast od obicnog cuniranog primjerka nasta mala zvjeka :) svaka cast ;) btw cime si radio instrument tablu ak nije problem da mi kazes ;)
 
Član
dobri ti ovi BUFERI:D

bolje bi bilo da napravis jednu kutiju za vufere, dobices bolji zvuk...a i estetski se moze dobro napraviti....cuj se sa Borom on je vec cuda pravio :D
 
Top