golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

Član
:cool: brat zna sta treba:icon_biggrin: hvala svima jos jednom,ovih dana bi trebao da postavi one plastike koje dolaze na A stubu i u sredu-cetvrtak da sredim zadnje unutrasnje stubove pa da se polako pripremam za loznicu
 
Član
danas sam polirao zadnju felnu do duse na brzinu ali je lepo ispalo...prva slika pre poliranja
Slika0085.jpg

i posle poliranja
Slika0086.jpg

Slika0087.jpg
 
Član
hvala puno...sad sam se setio da mi je prisao neko na skupu u loznici i rekao da je pratio auto na ovom forumu,ja mu se izvinjavam posto se nismo ni upoznali,i sto nismo lepo popricali :/ nadam se da cemo se na sledecem skupu upoznati
 
Član
sreckoas je napisao(la):
hvala puno...sad sam se setio da mi je prisao neko na skupu u loznici i rekao da je pratio auto na ovom forumu,ja mu se izvinjavam posto se nismo ni upoznali,i sto nismo lepo popricali :/ nadam se da cemo se na sledecem skupu upoznati

evo da ti se javim i ovde,ja sam ti se javio u Loznici...kao sto sam ti rekao u Loznici auto je extra,unutrasnjost otkida :cool: eto ove zadnje dvije slike i jesu moje :icon_smile:
 
Član
srele drago mi je da smo se napokon i upoznali i druzili...jeste da je bilo kratko druzenje ali bice sledeci put jos bolje:cool:

a kecina otkida ;)
 
Član
mladjo22....sad znam za sledeci put...a slika unutrasnjosti je extra ispala,extra su slike,hvala ti puno:cool:
puki druze,i meni je drago da smo se upoznali....tvoj kec je lud samo tako,dosta dobrih fora i vidi se da teras svoj neki stil,a i ti si jos ludji:cool:
hvala erole;)
 
Član
:lol::lol: i ja se sam sebi smejem kad vidim na sta je licio auto na pocetku,jbg tad sam bio mladji pa nisam bas znao sta i kako,jos sam bio nov u svemu tome,nadam se da sad idem pravim putem;)
 
Top