golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

golf mk1 by srecko......slike unutrasnjosti:D

Član
premocno je ispalo, ja na ovom autu imam samo jednu zamjerku, ona je skoro i nebitna pored svega ostalog ali bez ljutnje, volan je *****
jedini detalj koji mi kvari unutrasnjost, mislim da bi mogao naci neki kvalitetniji i ljepsi
imao sam i ja takav, ali ovako sredjena unutrasnjost zahtjeva neki kvalitetan volan da to sve bude upotpunjeno kako treba;)
 
Član
:lol::lol::lol: hvala na komentarima...cim skupim pare ide i neki dobar volan,i mene nervira ovaj ali jbg otisle sve pare,a i registracija mi bila sad tako da,osim nekih sitnica nista ne pipam dok ne kapne neka kinta
 
Legend
oooo jako pedantno , nema price !!!
kad budes kupovao volan,samo nemoj neki svemirski .....mislim da bi mu naj bolje pristajao Raid Dino

dino280black.JPG


t_foto0335_1308471699.jpg
 
Član
pa razmisljao sam ili taj ili raid hp,ili cak mozda i original od GTI-a onaj trokraki,videcu jos;) hvala svima ;)
 
Član
danas od dosade krenuo da poliram ponovo poklopac motora po ko zna koji put,i kad sam ga odradio ispoliram i pumpu za gorivo i karburator koliko sam mogao da pridjem:cool:
 
Legend
sve je fino , uvijek radis kako treba i imas dosta volje druze,ali i sam znas da ovo nije rjesenje,.....ima li igdje da mozes plastificirati to,da vis budes rahat ??
sranje s tim je sto ga ne moras politi vodom,dovoljna je i vlaga u zraku da pokaze svoje jbg
 
Član
ma rekao sam da se necu vise zezati sa ovim,sad cu samo malo da ispoliram zbog skupa u loznici da ne bude bas ovako rdjavo,a posle toga,skidam delove poliram skroz lepo i nosim na hromiranje i to je to....a sto se tice izduvne grane prefarbacu je u crno,vec sam odavno hteo nego nikako
 
Top