golf mk1 by srecko - komentari projekta

golf mk1 by srecko - komentari projekta

RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

Sve pohvale za golfa odusevljen sam stvarno kako detaljno sve radis sa puno paznje i sto svaki detalj je prosao kroz neku prepravku sto se da primjetit rezultatom kao savrseno uradjeno ;)

Sta rec nego savrsen golf :cool:

Sorry na komentaru u tvom projektu, prijavio sam report i razlog sam stavio nadam se da ce admini izbrisat post
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

hvala svima na komentarima,tek ce se polirati ove zime oko motora :D,narucio sam neku pastu za poliranje aluminijuma,pa cu onda da krenem sa poliranjem...i jos neki detalji su mi u planu,inace motorni prostor ce kasnije kad se skupe pare ici u bez boju :D i jos dosta nekih detalja,ali da ne otkrivam sta sam sve naumio :D samo treba para,ali posto sam student gledam da sto vise ustekam i naravno sve ide u golfa :D za neki dan cu sve ove delove koje sam vec do sada polirao ponovo preci sa tom novom pastom pa cemo videti rezultat
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

stigla je danas pasta :D kosta oko 10e sa dostavom...ima lep miris :D na vanilu,i vidi se da je dosta finija nego purol pasta,e sad kakav ce sjaj biti videcemo...a da u pitanju je Meguiars proizvod
slika-1629164x640.jpg
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

Golf ti je mjera samo bi mu valjali metalni branici :icon_smile: :icon_smile:
I da skines palstike sa strana ;)
mada je i ovako dobar ;) ;)
Sve pohvale na detaljnom radu :cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

hvala druze,sto se tice metalnih branika,trazim neke dobre a da nisu skupi,pa ako naletim kupujem,a sto se tice plastika na rubovima oni ostaju,jel idem na GTI look
 
Član
RE: golf mk1 by srecko

sreckoas je napisao(la):
jel zna neko sta bi moglo da bude,znaci cim dam gas do 2500 obrtaja,upali mi se lampica za ulje i pocne da pisti,naravno ulja ima jel je skoro menjano,gledao sam automat,pa sam mislio da je on otisao i kupio novi,ali nije ni do njega,e sad pretpostavljam da je nesto do ovog sata,posto mi se sa starim satom nije desavalo,desava mi se isto da kad dam zmigavac i pretisnem kocnicu da zmigavci brze trepere,kao da ima neki spoj??

zujalica ti je na satu otisla, fabricka greska. iscupaj je i ubaci VDO satic za provjeru pritiska
 
Član
:lol::lol::lol: hvala puki...ma ja bi to jos vise detaljisao,narocito oko motornog prostora ali jbg ne mogu sve sam,a i ne znam posle kako da vratim sve to :D
 
Top