Golf IV 1.9 TDI 66 kw

Golf IV 1.9 TDI 66 kw

Druze.Pa ovako.Ti trazis koja od te dvije boje.Ja ti poslao sliku kako izgleda sa obje boje.Vidjeo si da extra izgleda na VECIM felgama.S tim da nije tu kraj samo delge i to je to.Treba jos dodavat sitnice i kojesta u tim bojama na autu tipa stikeri retrovizor i to da se to malo uklopi.A drugo da se nadovezem na komentar da i otac vozi auto.Pa neka vozi sta sad trrba svako jedno auto da ima.I kod mene je u garazama 3 auta pa niko ne gleda cije je i ko vozi.
To su valjda neki normalni uslovi da otac brat voze auto...msm nidje veze da zabranjujes..
I ja sam krenuo 1 god na 15 iduca na 17 i kroz 2 god na 18ke felge...i rahat...ako pazis kako vozis nema tu nekih kvarova kao sto ti govoris...
Ako ti je cesto svako 2-3 god promjenit mandzetne krajnice onda ne diraj na vece felge...
maxresdefault.jpg ev ovako da bude u paru felge i retrovizori,a mogu i na prednjoj šajbi neki zeleni stiker zalijepit kao na ovoj slici što ima na lijevoj strani..ili umjesto stikera da uradim zelene linije preko auta sa lijeve strane da budu,znači preko haube krova i gepeka ali da ne budu puno velike nego nešto ovako samo zelene bojebmw kit 1.jpg
 
Ja cuo na 13 ne moras nikad mjenjati nista na trapu :D


Ne kaze da je cudno sto ti otac vozi auto, to je normalno nego ce biti cudno kad ti otac izadje iz sarenog auta, bit ce wtf. Uostalom tvoje auto i radi sta oces s njim, isto kao sto meni kazu da uzmem vece felge i spustim ko ove nisu za njeg pff
ma nek se čudi narod a i ne vozi on auto stalno,jednom mjesečno mu zatreba auto i to je to,onih 30 dana ja vozim :D
 
Sve to fino zvuci samo je mana male felge...nemoj se ljutit al tako ces i ti uvidjeti kad ofarbas te.
Nesto sam zaboravio i kakve su kod tebe felge...pogotov ako su sa falcom.izgledaxe jos manje nego sto jesu...
Pokusaj radi sta si naumio pa da vidimo...
 
Sve to fino zvuci samo je mana male felge...nemoj se ljutit al tako ces i ti uvidjeti kad ofarbas te.
Nesto sam zaboravio i kakve su kod tebe felge...pogotov ako su sa falcom.izgledaxe jos manje nego sto jesu...
Pokusaj radi sta si naumio pa da vidimo...
ma nema ljutnje drugar,vidjet ću kako će bit,ofarbat ću sutra jednu (ako bude sunce naravno) pa ću postavit sliku a i vidjet ću kako će da bude,ako ne bude lijepo onda ih farbam jednobojno..eto imaš ovdje slike od felgi pa vidi kakve su..
 
Član
i za jednu felgu ti ne treba sunce...pa ja sam takve stvari po zimi farbao
sprej u toplu vodu da se zagrije, a predmet koji farbam fenom zagrijat i ide a susi se dobro :D
 
Raja jel moguće da nema nigdje da se kupi prajmer za aluminij?išao na šićki (usput mi bilo) u Limpio boje i lakovi kaže nemamo za aluminij imamo za željezo,kažu to je PPF neki prajmer,tako mi rekoše,i gdje god odem kažu nemamo,hamam da neću ni ofarbat felge :D ako neko zna gdje ima da se kupi neka mi javi i cijenu ako zna otprilike..HITNOO JEE :D
 
Top