Golf IV 1.9 TDI 66 kw

Golf IV 1.9 TDI 66 kw

Član
Samo felge 17 i sportske opruge da malo legne... Moj jaran vec par godina vozi na 17, i ne zali se :)
 
Vjeruj druze da sam imao jos takvih glupih prijedloga..ako hocu da farbam u ovakve boje ne mora znacit da sam toliko lud
Vjeruj da to i nije glup prijedlog...
Ne mora sve biti isto kao u svakoga jednobojne i ista boja..
Vidjeo sam u lika jednog s jedne strane ako se ne varam zelena i narandzasta i s druge strane isto samo su drugacije rasporedjene da nisu prednje ili zadnje iste boje...
 
Ev ovako to izgleda.Ali naravno felga je veca...
Sa malom neces nista postici..
Uzmi bar 17ke i profil guma malo visociji nego prosli put i bice bolje i ljepse 10 puta..Screenshot_2015-10-04-08-02-56-1.png
 
Član
To je vec ciganluk i to mi se ne svidja
Ja sam ti bas to i predlozio jer vidim da si shaban, sebi na auto ne bih nikada stavio, al' kontam, to je tvoj tip.
To sto ti hoces da napravis je da se sa bezveze felgom minimalne velicine (da ti ne bi lezaj otisao) istices u moru previse obicnih i dosadnih karavana plave boje, i nemas drugog nacina nego da napravis "ciganluk", kako ti rece.
 
Ev ovako to izgleda.Ali naravno felga je veca...
Sa malom neces nista postici..
Uzmi bar 17ke i profil guma malo visociji nego prosli put i bice bolje i ljepse 10 puta..Pogledajte prilog 57133
lijepo je to ali u drugim državama i zemljama gdje i ostali tako farbaju,de mi nađi primjer da je neko od naših ofarbao tako alu felge??da ne budem ja prvi seljak koji će to uradit jer svi bi rekli vidi ovog seljaka šta uradi sa felgi..nije ta moda došla još kod nas u Bosnu :D
 
Ja sam ti bas to i predlozio jer vidim da si shaban, sebi na auto ne bih nikada stavio, al' kontam, to je tvoj tip.
To sto ti hoces da napravis je da se sa bezveze felgom minimalne velicine (da ti ne bi lezaj otisao) istices u moru previse obicnih i dosadnih karavana plave boje, i nemas drugog nacina nego da napravis "ciganluk", kako ti rece.
druže nije samo ležaj u pitanju,ima i drugih stvari..kao npr nemam ja para za bacanje pa da mogu mijenjat i felge i ležajeve i kugle i krajnice i trapove i sve ostalo,imam koliko imam i uzmem šta mogu uzeti,a nekad ako Bog da bit će i veće felge,ne može sve odjednom bit jbg,razumite malo ljudi
 
Član
Ti bi narodski receno "da se J****, a da ti ne udje".

Male felge u boji, na autu sa fabrickim ovjesom ti nece nista znaciti, i bice ti veci ciganluk nego bilo sta drugo.

Ofarbaj u neku sivu sa kristalima i to je to. Ovako ces ih ponovo farbat za 15 dana.

I ne znam zasto si trazio savjet kad opet radis po svom iako ti 10 ljudi govori isto.
 
Ti bi narodski receno "da se J****, a da ti ne udje".

Male felge u boji, na autu sa fabrickim ovjesom ti nece nista znaciti, i bice ti veci ciganluk nego bilo sta drugo.

Ofarbaj u neku sivu sa kristalima i to je to. Ovako ces ih ponovo farbat za 15 dana.

I ne znam zasto si trazio savjet kad opet radis po svom iako ti 10 ljudi govori isto.
nisam tražio savjet nego sam pitao koja je ljepša boja narandžasta ili zelena nisam pitao koju boju da stavim pa neki navode sive itd itd..pitanje je bilo od te dvije boje kojom da ofarbam felge i gotovo a to što neće bit lijepo to ja nisam ni pitao,meni se tako sviđa i et..znači tražio sam samo da kažete koja je boja po vama ljepša od te dvije i nisam apsolutno više ništa tražio,ni kako će izgledat,ni da uzimam veće felge nit koji ku*ac više ha ya
 
Pitanje onda treba biti "koja boja ce biti manje ruzna", al hajd tvoj izbor. Skontaces i sam...
Nismo svi istog ukusa druže,nekome se sviđa siva ili crna boja,nekome druge boje,neko radi hidrografiku po felgama,uglavnom niko ne radi isto nego hoće da bude drugačiji od ostalih,pa tako isto i ja,neću da farbam u sivo ili crno,odlučio sam se za ove dvije boje pa koja bude ljepše izgledala farbam ha ya
 
Član
Ok, razumijem, slazem se i postujem. Al to se radi sa vecim felgama. Malu kad ofarbas izgledat ce ti jos manja. Al opet kazrm, tvoj izbor, radi kako hoces...
 
Član
Farbaj u crvenu neku finu , nadji nesto sa kristalima i bilo , predji bezbojnim par puta i gotovo :)
 
Top