Golf IV 1.9 TDI 66 kw

Golf IV 1.9 TDI 66 kw

Pitanje jedno da li mogu umjesto prajmera da uzmem sprigit pa onda da idem boju i lak jer prajmer ne mogu nac a spricgit imam u srebreniku kupit.
 
Ee ovako ljudi išao sam maloprije u srebrenik i otišao u glas komerc i tražio špricgit i radnici mi dali ovo IMG_20151009_120050.jpg IMG_20151009_120056.jpg..da li ja mogu preć sa ovim preko alu felgi pa onda preko ovog boju i bezbojni lak??Da napomenem da je ovo čudo bijele boje..
 
nije mi jasno zasto to sam radis a nema pojma o farbanju. bolje skupi pare i da ti to ko odradi kako treba, kasnije ce bit duplo skuplje kad se upropaste
 
ne mislim ti nista zlonamjerno nego i sam sam bio takav pa je kasnije skuplja pita nego tepsija
ma polako ću ja to sa rođom svojim radit,felgicu po felgicu pa ćemo da vidimo kako će ispasti jbg ne može sve iz lahka da bude,mora se nekad i pogriješit..nije se niko naučen rodio pa tako i ja :D moje su felge jbg i ako pogriješim neće niko galamit na mene :D nego de ti meni reci mogu li ja prvo sa ovim preć preko felgi pa onda boju i bezbojni lak,to mene najviše interesuje :D
 
Član
ma polako ću ja to sa rođom svojim radit,felgicu po felgicu pa ćemo da vidimo kako će ispasti jbg ne može sve iz lahka da bude,mora se nekad i pogriješit..nije se niko naučen rodio pa tako i ja :D moje su felge jbg i ako pogriješim neće niko galamit na mene :D nego de ti meni reci mogu li ja prvo sa ovim preć preko felgi pa onda boju i bezbojni lak,to mene najviše interesuje :D
1. Smirglanje
2. kit-sprickit
3. boja
4. lak
 
Član
Takav sam i ja sprej koristio, to je to ako mislis raditi sprejem,prethodno ismirglas pa taj primer pa boja i lak. samo i ja ti preporucujem spricanje spricom. Ja sam unutrasnjost radio sam a vani se nisam usudio nego ih dobro ismirglao i odnio prijatelju koji lakira i on je ostalo odradio. Koliko ce ti sprejeva trebati ovako dodje jeftinije.
 
Takav sam i ja sprej koristio, to je to ako mislis raditi sprejem,prethodno ismirglas pa taj primer pa boja i lak. samo i ja ti preporucujem spricanje spricom. Ja sam unutrasnjost radio sam a vani se nisam usudio nego ih dobro ismirglao i odnio prijatelju koji lakira i on je ostalo odradio. Koliko ce ti sprejeva trebati ovako dodje jeftinije.
išmirglane su,ko staklo su felge..hvala na odgovoru drugar
 
Top