Golf IV 1.9 TDI 66 kw

Golf IV 1.9 TDI 66 kw

Fino to "izgleda"...neka posle zime jaran ti spusti auto fino opere i skine ove naljepnice sto omaju i fin pezo....
 
Član
Necu ulazit u kvalitet farbanja, ako se tu uopste moze pricati o kvaliteti s obzirom na nacin farbanja. Ali sto se tice tvog jarana on definitivno ukusa nema, nigdje veze farbati felge ove velicine,ovog dizajna u ovu boju, pa one su ruzne iz fabrike kad su izasle, al ste ih vi sad nadmasili. Nisam hejter niti bilo sta, cijenim trud i rad ali ovo je loseee.
 
Necu ulazit u kvalitet farbanja, ako se tu uopste moze pricati o kvaliteti s obzirom na nacin farbanja. Ali sto se tice tvog jarana on definitivno ukusa nema, nigdje veze farbati felge ove velicine,ovog dizajna u ovu boju, pa one su ruzne iz fabrike kad su izasle, al ste ih vi sad nadmasili. Nisam hejter niti bilo sta, cijenim trud i rad ali ovo je loseee.
Farbao sam sprejevima druže tako da to nije neki kvalitet i sam znam ali po meni je "lijepo" (tako da kažem) ispalo to što sam ofarbao a boju je on tu htjeo nisam je ja birao,ja sam mu bio dao prijedlog u chrom ali eto on zapeo za ovu pa eto mu sad,uglavnom njemu se sviđa kako je ispalo :D
 
Pretpostavljam da je boja felgi i retrovizora na ovom 206 sasvim slučajno ista kao i boja felgi i retrovizora na golfu koji ti je na avataru!?
ee vidiš druže ja to nisam ni primijetio bgm hehe ja mislim da je ista ali on nije ni vidio ovu sliku nego je htjeo takvu boju al et pogodio je istu boju :D
 
Kako mocno linije izgledaju...jos su sve u nekom otprilike istom pravcu....
Salim se ba skidaj to previse odudara od auta skroz...
Ili farbaj svoje felge u tu boju dok nisi skinuo i vidi hocel se uklopit to sve nekako...
 
Kako mocno linije izgledaju...jos su sve u nekom otprilike istom pravcu....
Salim se ba skidaj to previse odudara od auta skroz...
Ili farbaj svoje felge u tu boju dok nisi skinuo i vidi hocel se uklopit to sve nekako...
To su stare slike kad sam tek postavio pa nije bilo pravo al sam ih ispravio i sad su ko pod konac :D a konto sam u ovakvu boju i felge pa vidjet na sta ce licit,nije puno tamna zelena,meni se svidja :)
 
Top