Golf IV 1.9 TDI 66 kw

Golf IV 1.9 TDI 66 kw

Član
17 ke na golfa 4? O cemu pricamo? 4 gume izadju kao cetvrtina cijene auta.

16ke maksimum a ima i 15 ke da se kupe neke fine i to je za taj auto vrh. S obzirom da 66kw ide na 14ke...
 
Ako cemo tako da gledamo ondaa je najbolje nista ne kupovati i nista ne popravljat ako je skupo...
Msm besmisleno je to skroz.Cuj cetvrtina auta ha ha ha ha..
Sta ces reci za one sto voze cetvorku a imaju 18ke felge ili 19ke????
 
Član
Prvo 18 ke i 19 ke na cetvorki izgledaju ruzno kao i ove sto sada ima. Za 66kw to je pretesko. Potrosnja se dosta uvecava. Ne znam sta se dobije. Uredu je za jednu velicinu povecati ali stavljati neke glomazije to nije pametno. I u drugim zemljama nema sanse tehnicki proci! A ti se keslaj 4 gume 17 ke da ista valjaju su oko 1000km....a golf vrijedi 5500
 
Član
Ovo nije druga zemlja, ovo je Bosna. Kada moze lik zasto da ne. sad ispade sa 17 njegovo auto nece moci ni 80 ici, daj molim te. Ne kaze se dzaba low & slow. Meni svako auto ljepse izgleda s vecim felgama i da je spusteno. A to procjena felgi i guma s vrijednosti auta jbg onda Tuning ne treba ni postojati ako cemo tako sve racunati. Uzmimo za primjer clanove s foruma. Marex passat 5+ 20-ke a motor ne znam sada tacno da ne ulazim u garazu mozda 1.9 + chip (ispravite me ako grijesim) Kolega iz teslica na passatu 19 od x5 (1.8 T) Znam dosta ljudi koji na 206 stavljao 17 a fabrika mozda 14 il 15. Kolega s 307 fabrika 16 a imao jedno vrijeme 18.
 
Poslednja izmena:
Član
kad ste poceli sad za felge,koliko one "usporaju" auto npr ako se stave neke 17ke na golf 4 101ps i kolika je to veca potrosnja litar pola litra?
 
Znaci svi mi koji imamo vece felge od 15ki bi trebali imati auto od 200ps i slicno...ma daj ne razumijem tvoje misljenje nikako.
Cuj u drugim zemljama nema sanse tehnicki proci s vecim felgama....sta je osnovni zakon na strani??? Da je guma u blatobranu potpuno tj da ne viri napolje...A sad omalozavas auto kad kazes ne vrijedi uzimat skupe gume...pa onda po tvom ne vrijedi ni 15gume kupovati za golf 4..
Malo mi je nerealno tvoje razmisljanje o cijenama uopce...
Ali eto..svako svoje misljenje ima..
A koliko je veca potrosnja zavisi prvo od tebe od voznje pa onda dalje od guma...kod mene je prosjek na 18kama plus cip 7- 7.5l na 100km ja zadovoljan....
 
Ovo nije druga zemlja, ovo je Bosna. Kada moze lik zasto da ne. sad ispade sa 17 njegovo auto nece moci ni 80 ici, daj molim te. Ne kaze se dzaba low & slow. Meni svako auto ljepse izgleda s vecim felgama i da je spusteno. A to procjena felgi i guma s vrijednosti auta jbg onda Tuning ne treba ni postojati ako cemo tako sve racunati. Uzmimo za primjer clanove s foruma. Marex passat 5+ 20-ke a motor ne znam sada tacno da ne ulazim u garazu mozda 1.9 + chip (ispravite me ako grijesim) Kolega iz teslica na passatu 19 od x5 (1.8 T) Znam dosta ljudi koji na 206 stavljao 17 a fabrika mozda 14 il 15. Kolega s 307 fabrika 16 a imao jedno vrijeme 18.
Tako je kolega...malo ode tema u off topic ali sta je tu je...
 
Član
Imao na golf2 16ke sa gumama 195/45 dvije sezone , auto malo sporije u odnosu na 14ke , potrosnja takodjer malo mozda pola litra ,
na 66kw ide ja mislim 15ka fabricki , na SDIu ide 14ka kroz 80 profil :D

Kakvih 1000KM za 4 gume , e golemo i smijeno u jednu ruku , da je neki profil 185/35 pa hajde , mada i to nije skupo , samo treba naci...
 
Nista...na prodaju nove 18ke felge uz nove gume ..moze zamjena za fabricke felge 15 i gume uz moju doplatu naravno....
Et sad svi trebamo to uradit...
 
Član
Mani se rđava posla te 15 stavi sad za zime za ljeta nabavi kakve dobre 16ke santa monica ili nesto slicno i dobro moze i 17 ali nebi isao preko s tim motorom
 
Ajde drugacije se garaza nece napunit komentarima :)
A nema potrebe otvarat novu temu svako svoje misljenje iznio sta misli i to je to...
Samo kako sam vidio 99,9% komentara je broj veci felgi...0.01 kaze manja..
Pa.sad uporedi sta ti to kaze ...
 
Top