Golf IV 1.9 TDI 66 kw

Golf IV 1.9 TDI 66 kw

A ljudi bre sta je ovo...
Prvo za felge zabavate cojka sad za radio...sad kupljen sad doso dzaba...
Sta je u pitanju ako mozes pomoci pomozi ako nemozes ostavi bez komentara i aj dalje...
Proguglaj malo na netu tu marku i nadji uputstvo...mora na radiu pisat negdjr koja je tacno marka i model
 
A ljudi bre sta je ovo...
Prvo za felge zabavate cojka sad za radio...sad kupljen sad doso dzaba...
Sta je u pitanju ako mozes pomoci pomozi ako nemozes ostavi bez komentara i aj dalje...
Proguglaj malo na netu tu marku i nadji uputstvo...mora na radiu pisat negdjr koja je tacno marka i model
tako je..ko može nek pomogne ko ne može nek zaobiđe ovaj post na kilometar :) tražio sam po netu nešto ali nisam ništa puno tražio,moram vidjet imal šta..uglavnom hvala :)
 
Nije me predugo bilo na forumu,iskreno nemam ni volje da dijelim nove slike sa nekim clanovima jer odma nesto pocnu sa prepiranjem trebo si ovako trebo si onako,ali eto za one koji nisu takvi da postavim koju sliku od novih felgi,one 15-ke sam zamijenio za 17-ke sa nekim cikom :D i to 1 za 1..gume na njegovim felgama su 2015 godina gotov pa nove sto znaci da sam predobro proso :) felge su u malo losijem stanju mislim treba ih samo ofarbat al nije to nista strasno :) gume su 225/45/17 a evo i slika od felgi IMG_20160625_135833.jpg IMG_20160625_144106.jpg
 
Član
Dobre felgice koja je marka felgi..ostavi ovu boju ili unutrasnji dio u crno a vanjsi u sivo
Couture_MattBlackMachined_30degree.png
 
Top