Golf IV 1.9 TDI 66 kw

Golf IV 1.9 TDI 66 kw

Član
Uz dužno poštovanje i nemoj se naljutiti, ali definitivno za tebe nije ovaj posao, ukus 0, kvalitet 0, izgled 0, i upropastena auta :(
 
Da ne otvaram novu temu ovdje ću napisati šta me muči :) evo o čemu je riječ,nabavim ja muziku 1000w pojačalo 800w zvučnik magnat,kondenzator,sve to fino spojim radi extra,bass grmi,i tako ti ja poslije nekog vremena slušanja muzike poče mi se čuti neko grčanje i to samo kad bass udara,kad smanjim nema ništa,i na kraju ja skontam da mi se tapacirung na krovu odlijepio ili šta već..ehh sad da vas pitam može li se to kako zalijepiti ili šta ja znam da mi to više ne tandrče,ide mi na živce..kad pritisnem rukom tapacirung uz krov on se ko zalijepi i bude tako nekoliko minuta ali ga bassovi opet odlijepe i on počne da vibrira i udara od krov i čuje se što mi ide na živce jbg..ako ima neko rješenje nek piše ne mogu više ovako :D
 
Zar nije tapacirung na zabicama onim???
Ispravi ke ako grijesim???
Ako nije imas ljepilo za te stvari i zalijepi...
Nego sta bi s felgi???
Jesi sta radio mijenjao???
 
Zar nije tapacirung na zabicama onim???
Ispravi ke ako grijesim???
Ako nije imas ljepilo za te stvari i zalijepi...
Nego sta bi s felgi???
Jesi sta radio mijenjao???
nema nikakvih žabica na tapacirungu,haman je samo zalijepljen za krov,ali je sad problem kako to zalijepit ponovo,da li bi se moglo kako bez skidanja kompletnog tapacirunga..felge su onakve kakve su nisam ih ništa dirao jer sam uzimao sebi druge stvari :D
 
Poslednja izmena:
evo ovdje da napišem još nešto,kupio sam sebi dvd za auto ali mu je slika okrenuta naopako,znači pustim spot al je naopako,do čega je to,da napomenem da dvd nema daljinski,mislim nisam ga dobio :D rekao mi je jedan električar da se to u postavkama može izmijeniti (da se slika rotira) ali je problem što nemam nikakvog daljinskog..evo kako izgleda pa ako ko ima daljinski (okolica srebrenika) za dvd da barem pokušam IMG_20160112_123002.jpg IMG_20160112_123007.jpg
 
Top