Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

Taman da nam mrva sad kaze, moze li se samim kopcanjem na diagnostiku provjeriti jel auto cipovan? Ak blokada nije pomjerana...
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

E da.. taj chip pod hitno treba staviti.. ja sam skinuo sa Bore chip i rezultat je KATASTROFA.. koda imam 50KS a ne 110
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

Jeli neko rekao da je na diagnostici gledano,a moze i tako da se provjeri?????
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

Jedino iz voznje se moze vidjeti da tu nesto nestima (mislim na turbo) al ovako da skopcas vag com il bilo koju drugu dijagnostiku i da nesto ocitavas nema sanse.. jedino onaj koji posjeduje profi opremu za chiptuning ti to moze reci

Ako mislis da je nesto carkano na tvom golfu.. da ga je neko chipao prije pa to bi odmah skontao.. 35+ks nije malo da se razumijemo
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

Mrva je napisao(la):
Jedino iz voznje se moze vidjeti da tu nesto nestima (mislim na turbo) al ovako da skopcas vag com il bilo koju drugu dijagnostiku i da nesto ocitavas nema sanse.. jedino onaj koji posjeduje profi opremu za chiptuning ti to moze reci

Dovoljno receno da mi auto puse 0.6bara:icon_smile:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

TDi Power je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
Jedino iz voznje se moze vidjeti da tu nesto nestima (mislim na turbo) al ovako da skopcas vag com il bilo koju drugu dijagnostiku i da nesto ocitavas nema sanse.. jedino onaj koji posjeduje profi opremu za chiptuning ti to moze reci

Dovoljno receno da mi auto puse 0.6bara:icon_smile:
Onda je fabrika 100%
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

Pa da.. i ja sam mislio na turbo
da mu je neko dao goriva samo a turbo ostao na 0.6 onda auto nebi uopste islo tako
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

TDi Power je napisao(la):
Pa da a sto onda ide hvala Bogu ovako dobro,mozda sto je ispravan???;)
Ma neko ga je dobro odrzavao dobro.. nema druge
nego ti polako sa tim trkama.. i navozat ces se ti kilometara i kilometara ;)
Idem spavat, pa pa:123:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

Idu ispravni gti-jevi,nema šta;):D
Potezanje s nekim ti ne može biti mjerilo,nikada...Ja sam sa dvicom gti 8v bio brži od par dvica ventilaša;)Nisam nikada pomislio da imam 140-150 konja,nego 107:D
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

Mrva je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Pa da a sto onda ide hvala Bogu ovako dobro,mozda sto je ispravan???;)
Ma neko ga je dobro odrzavao dobro.. nema druge
nego ti polako sa tim trkama.. i navozat ces se ti kilometara i kilometara ;)
Idem spavat, pa pa:123:

Ako Bog da ;) haj spavaj:icon_smile:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

Vidjet cemo onda vrijeme na 402 metra. Ako odvozi neolaksan ispod 15,5, niko me nece ubjediti da je serijala :icon_biggrin:

A s obzirom na vrijeme zana, trebao bi ici ispod toga...
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

ZELA GTI je napisao(la):
Idu ispravni gti-jevi,nema šta;):D
Potezanje s nekim ti ne može biti mjerilo,nikada...Ja sam sa dvicom gti 8v bio brži od par dvica ventilaša;)Nisam nikada pomislio da imam 140-150 konja,nego 107:D

Ma nije mi niko mjerilo ali vecina govere da je chipovan,a nije nego hvala Bogu zdravo ide;)

VR6Boki je napisao(la):
Vidjet cemo onda vrijeme na 402 metra. Ako odvozi neolaksan ispod 15,5, niko me nece ubjediti da je serijala :icon_biggrin:

A s obzirom na vrijeme zana, trebao bi ici ispod toga...

Ja opet jedno necu ici na SR jer sam se vec dogovorio da idem s zeninim Hyundai-em :icon_smile: a ako Bog da vidjet cu sam sta sam dobio kada ga chipujem i ne trebam se nikome dokazivati:icon_smile:
 
Top