Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

nije čipovan, to neka dodatna oprema ili novi vid tjuninga:lol::D
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

:lol::lol::lol: vecina govore da je chipovan,a provjereno nije pa ne znam sta da kazem:icon_smile:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

TDi Power je napisao(la):
:lol::lol::lol: vecina govore da je chipovan,a provjereno nije pa ne znam sta da kazem:icon_smile:

Pa moraju na nesto da se vade kad ga poduvaju na crti.:D
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

Ma ja sam sada trenutno prezadovoljan hvala Bogu;) ide bas slatko i ukusno:lol:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

Little Dragon je napisao(la):
da se ti nisi zaebo da to nije 1.8 T od 180ks :lol::lol:

ne može bit 180:icon_mad::icon_mad: nego negdje 178-9:lol::lol::lol: inače da si bliže............ ukrao bih ga, imam dobar pajseR:D:cool:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

haveru ja pričam sa frajerom koji je bio u RS4, kaže da se Žan igrao sa vama, ti i leon isti a Žan ko metak, drago mi je da on tebi ide slatko, ali ne pretjeruj, da se ne iznenadiš gdje :icon_smile:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

GTI TDI je napisao(la):
haveru ja pričam sa frajerom koji je bio u RS4, kaže da se Žan igrao sa vama, ti i leon isti a Žan ko metak, drago mi je da on tebi ide slatko, ali ne pretjeruj, da se ne iznenadiš gdje :icon_smile:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: dobar dobar ja bi volio vidjeti i tebe haj da se organizujemo ti i ja,ja sam potezanje uvijek spreman,a ne slusaj druge nego pitaj Žana,izvuce mi se prvom zbog kila i boljeg gripa,a sto se tice snage stizem ga trecom uvijek:icon_smile:

zlajaaa je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
da se ti nisi zaebo da to nije 1.8 T od 180ks :lol::lol:

ne može bit 180:icon_mad::icon_mad: nego negdje 178-9:lol::lol::lol: inače da si bliže............ ukrao bih ga, imam dobar pajseR:D:cool:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:;) ma staceti pajser golf se otvori cim mu pridjes s tom namjerom:lol::lol:;)
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

Ovo mi vec ima logike, Zan cudno vozi kad skuzi da je brzi. Ganjao sam se sa njim par puta - ne trkao, jer se nemam sta trkat sa autom brzim sekundu od mog, lik starta fino i kad vidi da je brzi od nekoga, onda vozi sa 70 % gasa. Ajde organizujte tu trku, pa da vidimo. Cekamo rezultate :D :D
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

Vjerovatno,a kada vidi da ga stizem zasto ne bih stisnuo gas do kraja:icon_smile:
 
Početnik
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

a jok kada bude cipovana :)

nemoze se diagnostikom u mjestu provjeriti jel remapirano auto, mozda u voznji ali 100% sigurni mozemo biti samo ako pregledamo mapu koja trenutno upravlja motorom...

kad bude SM powered ... iha..

i BTW :) auto treba malo oboriti barem oprugama..
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo i nije chipovan ;)

GTI TDI je napisao(la):
može vala, probat ćemo ;)

Dodji u garazu kada bude suha cesta i vidimo,ali ja cu ti pruziti ruku ako me uzmes;)

muha je napisao(la):
a jok kada bude cipovana :)

nemoze se diagnostikom u mjestu provjeriti jel remapirano auto, mozda u voznji ali 100% sigurni mozemo biti samo ako pregledamo mapu koja trenutno upravlja motorom...

kad bude SM powered ... iha..

i BTW :) auto treba malo oboriti barem oprugama..

Ma neka prvo ovako pa onda onako:icon_smile:

Legli xenoni i smrzo sam se postavljajuci ih jer nisam mogao cekati bolje vrijeme:icon_smile:

f0uc0l.jpg

dzjnuf.jpg
 
Top